Przedpremierowe odcinki najlepszych produkcji Telewizji Polsat tylko w serwisie Polsat Box Go

Data: 
16 wrz 2021

Miłośnicy produkcji Telewizji Polsat znajdą w serwisie Polsat Box Go (wcześniej Ipla) przedpremierowe odcinki popularnych seriali oraz programów stacji. W pakiecie Polsat Box Go Premium można już zobaczyć, bez reklam i przed emisją w telewizji, nowy serial „Kuchnia” oraz nowe odcinki znanych i lubianych pozycji: „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”, „Pierwsza Miłość”, „Gliniarze”, „Policjantki i policjanci”, „Sprawiedliwi – wydział kryminalny”, „Święty”, a także programu „Nasz nowy dom”.

Ponadto w pakiecie Polsat Box Go Premium można oglądać nową produkcję „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” oraz nowe odcinki popularnych programów rozrywkowych: „Love Island. Wyspa Miłości”, „Ninja Warrior Polska”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, które są udostępniane w serwisie zaraz po emisji na antenie Polsatu.

Pakiet Polsat Box Go Premium oferuje dostęp do treści bez reklam, w promocyjnej cenie 30 zł za 30 dni. 

Polsat Box Go to serwis dostępny dla każdego, wszędzie, na wielu urządzeniach. Zapewnia m.in. dostęp do wielu ciekawych pozycji serialowych oraz programów rozrywkowych, także przed ich emisją w telewizji.

Nowość tej jesieni – smaczny serial komediowy „Kuchnia”, wcześniej niż w TV

W pakiecie Polsat Box Go Premium można już zobaczyć premierowe odcinki najnowszego serialu komediowego z jesiennej ramówki Telewizji Polsat – „Kuchnia” z Tomaszem Karolakiem i Martą Żmudą-Trzebiatowską w rolach głównych. Kolejne odcinki pojawią się w Polsat Box Go co sobotę, na tydzień przed premierą telewizyjną.

Serial opowiada historię życiowych i zawodowych perypetii grupy kucharzy renomowanej restauracji, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski), to mistrz wpadek powodujących nieoczekiwane konsekwencje. W połączeniu z humorystycznymi dialogami, szczyptą miłości i aromatami francuskich potraw to pozycja, która z pewnością zainteresuje niejednego widza. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Okił Khamidov.

Hity Telewizji Polsat przed premierą w TV

Polsat Box Go to również dostępne przed premierą telewizyjną popularne i lubiane seriale znane z anten stacji Polsat i TV4.

 Kolejne perypetie tytułowych „Przyjaciółek” można oglądać z tygodniowym wyprzedzeniem, w każdy czwartek. Sukcesy, porażki oraz nieprzewidywalne sploty zdarzeń sprawiły, że Inga, Zuza, Anka, Patrycja i Dorota od lat są dla siebie nieocenionym wsparciem, a ich losy z zapałem śledzi rzesza fanów. 

„Komisarz Mama” to drugi sezon historii pełnej zaskakujących zdarzeń i kryminalnych zagadek. Maria Matejko jest świetną śledczą oraz samotną mamą czwórki nieokiełznanych urwisów. Jak poradzi sobie z kolejnymi nieoczekiwanymi sytuacjami można sprawdzić w każdą środę. Nowe odcinki udostępniane są w serwisie w środy, na tydzień przed emisją w TV.

przedpremiery_w_polsat_box_go.jpg 

Jesienna ramówka to również emitowane codziennie znane propozycje programowe m.in.: „Gliniarze”, „Pierwsza miłość”, „Policjantki i policjanci”, „Sprawiedliwi – wydział kryminalny”, „Święty”, które do pakietu Polsat Box Go Premium trafiają z jednodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w telewizji.

Ponadto premierowe odcinki programu „Nasz nowy dom”, jednej z najchętniej oglądanych pozycji Telewizji Polsat, można oglądać wcześniej niż w TV, z siedmiodniowym wyprzedzeniem, w każdy czwartek. Katarzyna Dowbor i jej niezastąpiona ekipa zaproszą widzów na kolejne pełne emocji i wzruszeń odcinki programu zmieniającego życie Polaków na lepsze. 

Seriale premium dostępne tylko w Polsat Box Go

Wśród innych nowości tej jesieni użytkownicy Polsat Box Go znajdą także wyjątkowe, trzymające w napięciu seriale premium, m.in.: „Układ” z Julią Kijowską i Dawidem Ogrodnikiem, „Osaczony” z Leszkiem Lichotą i Erykiem Lubosem, „Cień” z Krystianem Wieczorkiem czy „Mecenas Porada” z Aleksandrą Domańską, które zostały udostępnione w całości i można je obejrzeć tylko w serwisie Polsat Box Go.

Popularne programy rozrywkowe w pakiecie Polsat Box Go Premium

Fani show i programów rozrywkowych Telewizji Polsat znajdą je w serwisie Polsat Box Go, także w pakiecie Polsat Box Go Premium, wkrótce po emisji w telewizji.

Na uwagę zasługuje nowość – „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, w którym do rywalizacji o tytuł najlepiej gotującej rodziny w kraju przystąpiło 6 drużyn. Poza prestiżowym tytułem do wygrania jest nagroda o wysokości 100 tysięcy złotych. Kulinarne zmagania ocenia jury w składzie: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. W pierwszym odcinku każda z rodzin miała za zadanie przygotowanie pysznego śniadania, a to był dopiero początek kulinarnych wyzwań. 

Po wakacyjnej przerwie powracają także doskonale znane programy: bezdyskusyjny hit wśród randkowych programów typu reality show, w którym uczestnicy szukają szczęścia w miłości – „Love Island. Wyspa miłości” oraz „Ninja Warrior Polska”, czyli znane na całym świecie emocjonujące rywalizacje na niebezpiecznym torze przeszkód.

W 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną powalczą: Oliwia Bieniuk, Łukasz „Juras” Jurkowski, Izabela Małysz, Denis Urubko, Radek Liszewski, Kinga Sawczuk, Piotr Mróz, Fit Oldboy, Sylwia Bomba i Kajra.

Z kolei 10 września rozpoczęła się już 15 edycja niezwykłego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W trakcie 10 odcinków swoje umiejętności aktorskie i wokalne pokaże ośmiu artystów. W jubileuszowej edycji do jurorów dołączyły dwie nowe osoby. Poza Katarzyną Skrzynecką i Małgorzatą Walewską uczestników oceniać będą: lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski oraz producent muzyczny związany z radiem RMF Maxxx Gromee.

Pakiet Polsat Box Go Premium

W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz przedpremier Telewizji Polsat i najnowszych seriali premium: „Układ”, „Osaczony”, „Cień”, „Mecenas Porada”, widzowie odkryją tysiące filmów i  programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite”, „Paddington2”, „Ślicznotki”), najlepsze polskie i  zagraniczne seriale, ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Polsat Box Go – nowy serwis VOD i streamingowy

 Polsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go, z dostępem do tysięcy godzin najlepszego sportu, filmów, seriali, programów, informacji i bajek, które każdy może oglądać, kiedy i gdzie chce. To dostęp do treści w formule VOD, czyli „na żądanie”, oryginalnego kontentu premium, seriali i programów przedpremierowych, 120 kanałów TV, wydarzeń sportowych na żywo.

Serwis oferuje dwa nowe, proste pakiety tematyczne dostępne dla użytkowników z Polski: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium, a także Polsat Box Go HBO i dwa pakiety dla użytkowników z zagranicy: Polonia i Fortuna 1 Liga. Jest dostępny na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz na dekoderach.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 16.09.2021