Przedpremierowe odcinki 2. edycji reality show „Farma” tylko w Polsat Box Go

Data: 
30 gru 2022

Wyłącznie w Polsat Box Go można już obejrzeć pierwszy przedpremierowy odcinek 2. edycji uwielbianego przez widzów reality show Polsatu – „Farma”. Kolejne będą trafiały do serwisu od poniedziałku do piątku, z jednodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w telewizji. W nowej edycji na uczestników czeka dwa razy więcej zwierząt, jeszcze więcej obowiązków i ciekawych zadań do wykonania. Początkujący farmerzy przez osiem tygodni będą ze sobą rywalizować o tytuł SuperFarmera oraz 100 tysięcy złotych.

farma_2_small.jpg

W Polsat Box Go już dziś – przed emisją w telewizji i bez reklam – można obejrzeć pierwszy odcinek 2. edycji programu rozrywkowego Telewizji Polsat „Farma”. Tym razem farmerzy zamieszkają na większym i bardziej wymagającym terenie niż w pierwszej edycji. Przez osiem tygodni będą zajmowali się zwierzętami, zdobywaniem jedzenia oraz rozmaitymi pracami fizycznymi. W wiejskim gospodarstwie pozbawionym wygód zamieszkają osoby z różnych środowisk, m.in.: kosmetyczka, bioenergoterapeutka o artystycznej duszy, lektor języka włoskiego, projektantka UX, bracia bliźniacy, którzy na co dzień są trenerami personalnymi, przedsiębiorca i właścicielka butiku odzieżowego. W nowym sezonie nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji, przyjaźni, intryg, konfliktów, a nawet romansu.

Program poprowadzą Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska oraz rolnik Szymon Karaś.

Nowe odcinki będą udostępniane w pakiecie Polsat Box Go Premium z jednodniowym wyprzedzeniem, z wyjątkiem odcinków emitowanych w TV w poniedziałek – te użytkownicy serwisu będą mogli obejrzeć już w piątek.

Nowy format można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Promocyjna cena pakietu Polsat Box Go Premium wynosi 30 zł za 30 dni, a użytkownicy poza bogatą biblioteką programów rozrywkowych znajdą w nim premierowe seriale premium, m.in. „Wotum nieufności”, „Matka”, „Rodzina na Maxa” i „Lulu”, kinowe hity, programy informacyjne i publicystyczne, bajki oraz ponad 100 kanałów TV. Więcej o serwisie można przeczytać TUTAJ.

Premiera 2. sezonu „Farmy” na antenie Telewizji Polsat 2 stycznia 2023 r. o godzinie 20.00.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.01.2023