Przedłużone Mikołajki w Cyfrowym Polsacie - Internet LTE Plus przez 6 miesięcy z abonamentem 0 zł!

Data: 
07 gru 2016

Na stronie WWW Cyfrowego Polsatu wystartowała kolejna z cyklu promocji Happy Hours. Z okazji Mikołajek klienci otrzymają Internet LTE bez limitu danych i z abonamentem 0 zł aż przez pół roku! Taka okazja będzie dostępna przez krótki czas, tylko do 12 grudnia br. do godziny 12.00.

Oprócz największej korzyści, czyli półrocznego okresu wolnego od opłaty abonamentowej (po tym czasie opłata wyniesie 49,99 zł/mies.), klient otrzyma w ramach promocji pakiet 50 GB oraz LTE bez limitu danych w cenie abonamentu, a razem z nim zaawansowany router stacjonarny Huawei B315 za 1 zł, który zapewni dostęp do Internetu w całym domu (czynsz za router to 10 zł/mies.).

internet.png

Klienci posiadający telewizję Cyfrowego Polsatu lub telefon w Plusie w ramach programu smartDOM zapłacą za Internet LTE z routerem w tej promocji 35 zł/mies.

Decydując się dodatkowo na dostęp do serwisu internetowego HBO GO za 20 zł/mies., klient będzie zwolniony z opłat za niego przez pierwsze 3 miesiące. HBO GO zapewnia dostęp do ponad 3500 godzin najlepszych filmów oraz seriali i dokumentów produkcji HBO, m.in. kultowych seriali, takich jak „Gra o tron”, „Westworld”, „Młody papież”, „Długa noc”, „Detektyw”, „Rodzina Soprano”, „Seks w wielkim mieście”, polskich produkcji HBO - „Wataha” czy „Pakt”. Wszystkie tytuły dostępne w HBO GO można oglądać na komputerze, tablecie, smartfonie oraz na telewizorze za pośrednictwem dekodera lub Smart TV.

Oferta Happy Hours dotyczy umów zawieranych na 24 miesiące. Zamówienie należy złożyć online, za pośrednictwem strony www.cyfrowypolsat.pl 

 

 

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 07.12.2016