Przeboje od Sony Pictures Entertainment w Polsat Box Go

Data: 
25 sie 2023

„Spider-man. Poprzez multiwersum”, który światową premierę miał zaledwie 2 miesiące temu
i odnotował drugie najlepsze otwarcie tego roku w kinach, potwornie śmieszna animacja dla całej rodziny „Hotel Transylwania 4: Transformania” oraz wyreżyserowani przez Tomasza Bagińskiego „Rycerze Zodiaku” - te i inne bijące rekordy popularności przeboje kinowe Sony Pictures Entertainment trafiły do serwisu w tym miesiącu. Polsat Box Go rozszerzył współpracę z Columbia Pictures, dzięki czemu jego oferta powiększyła się o najnowsze produkcje Sony Pictures Entertainment oraz dziesiątki cenionych klasyków.

Amerykańska wytwórnia filmowa Sony Pictures Entertainment wypuszcza topowe obrazy, jedne z najlepszych na rynku kinowym, a wiele z jej produkcji trafia na najwyższe pozycje list megahitów, bijąc rekordy popularności.

 pbg_sony_nowoscifilmowe_1200x1000.jpg

W sierpniu w Polsat Box Go zadebiutowały m.in. takie głośne tytuły jak:  

  • „Spider-Man. Poprzez multiwersum” – raj dla fanów komiksów Marvela,
  •  „Rycerze Zodiaku” – adaptacja popularnego serialu anime w reżyserii Tomasza Bagińskiego,
  • „Hotel Transylwania 4: Transformania” – potwornie śmieszna animacja dla całej rodziny,    
  •  „65” – widowiskowy obraz, w którym Adam Driver staje do nierównej walki z dinozaurami,
  • „Bullet train” - nakręcona w tarantinowskim klimacie sensacyjna komedia z Bradem Pittem.

Poza wymienionymi hitami w Polsat Box Go obejrzeć będzie można również inne niezwykle popularne i nagradzane produkcje Sony: m. in.: podnoszący na duchu komediodramat z Tomem Hanksem w roli głównej „Mężczyzna imieniem Otto”, ekranizację powieści Stiega Larssona „Dziewczyna z tatuażem” i inne znane oraz lubiane obrazy z serii „Bad Boys”, „Resident Evil”, „Księżniczka łabędzi”, „Angry Birds”, „Spider-Man” (we wszystkich odsłonach). Widzowie ceniący wyśmienite kino mogą sięgnąć po fenomenalne klasyki wytwórni, wśród których znajdują się takie tytuły jak: „Wichry namiętności”, „Przyczajony tygrys, ukryty smok”, „Faceci w czerni”, „Maska Zorro”, „Legenda Zorro”.

Filmy są oferowane w opcji jednorazowego wypożyczenia:

  • nowości w cenie 18 zł i 15 zł
  • znane i lubiane klasyki za jedyne 7 zł.

Inne znakomite produkcje Sony Pictures już od dawna można oglądać w pakiecie Polsat Box Go Premium, którego promocyjna cena to 30 zł za 30 dni.

Filmy, seriale, sport i ponad 130 kanałów TV

Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.08.2023