Premiera wyczekiwanego przeboju kinowego „Bez litości 3. Ostatni rozdział” z Denzelem Washingtonem już 21 listopada w Polsat Box Go

Data: 
20 lis 2023

„Bez litości 3. Ostatni rozdział” to finałowa część niezwykle popularnej trylogii z dwukrotnym zdobywcą Oscara Denzelem Washingtonem w roli głównej, która już 21 listopada będzie miała premierę w serwisie Polsat Box Go. Historia ekszabójcy pracującego kiedyś na zlecenie rządu, dla którego uczciwość i bliscy znaczą więcej niż on sam, podbiła serca widzów, zarabiając tylko w kinach blisko 600 milionów dolarów. Fani kina akcji znajdą w Polsat Box Go także dwie pierwsze części trylogii.

W ostatniej części „Bez litości” Robert McCall, były agent CIA i doskonała maszyna do zabijania, przebywając na południu Włoch odkrywa, że jego nowi przyjaciele są pod kontrolą lokalnych bossów mafijnych. W tej sytuacji może zrobić tylko jedno. Stając w obronie przyjaciół, jednoosobowo wypowiada wojnę mafii.

Wszystko zaczęło się w 2014 roku wraz z pojawieniem się pierwszej części „Bez Litości”,
w której Robert McCall stanął do walki z rosyjską mafią. Film w reżyserii Antoine’a Fuquy tak bardzo spodobał się widzom, że cztery lata później do kin trafiła jego kontynuacja, „Bez litości 2”. W tej części bohater grany przez Denzela Washingtona na własną rękę poszukiwał morderców swojej przyjaciółki, byłej agentki CIA. Reżyserem wszystkich trzech filmów jest Antoine Fuqua. 

Pierwsze dwie części filmu „Bez litości” są dostępne w serwisie Polsat Box Go w pakiecie Premium. Ostatnią część będzie można oglądać w ramach jednorazowego wypożyczenia. Cała trylogia to świetny pomysł na spędzenie chłodnych, jesiennych wieczorów.

Filmy, seriale, rozrywka i sport oraz ponad 130 kanałów TV

Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport. Pakiet Polsat Box Go Premium można wybrać także w opcji z usługą Disney+ z produkcjami Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Załączone pliki: 
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 20.11.2023