Premiera serialu „Rafi” tylko w Polsat Box Go. Pełna humoru historia wielkiej przemiany z Pawłem Domagałą, Danutą Stenką i Olafem Lubaszenką

Data: 
05 paź 2023

„Rafi”  zabawny serial metafizyczno-obyczajowy z doskonałą obsadą od piątku, 6 października będzie można oglądać tylko w Polsat Box Go. Historia niepokornego Rafiego to 10 odcinków, podczas których bohater z pomocą postaci z zaświatów zmienia swoje życie na lepsze. Serial zrealizowany został na zlecenie Telewizji Polsat.

  • W rolach głównych wystąpili: Zuzanna Grabowska, Paweł Domagała, Danuta Stenka, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Paulina Gałązka i Piotr Głowacki.
  • Kolejne odcinki „Rafiego” będą publikowane w piątki w pakiecie Polsat Box Go Premium, w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam na polsatboxgo.pl i w aplikacji Polsat Box Go.
  • Relacja z premiery serialu TU
  • Wywiad z Pawłem Domagałą, pomysłodawcą i odtwórcą głównej roli Rafiego w programie Przevodnik

Zdjęcia TU

Zwiastun serialu TU

Główny bohater serialu „Rafi” to typowy lekkoduch – kradnie, kłamie, na co dzień naciąga rzeczywistość i ludzi. Pewnego dnia ulega wypadkowi i trafia w zaświaty. Nową szansę na lepsze życie daje mu Bóg (Olaf Lubaszenko), który zakłada się z Diabłem (Piotr Rogucki), czy do 33. urodzin wyjdzie  na prostą.

Od tego momentu Rafiemu na co dzień towarzyszy postać z zaświatów imieniem Krystyna (w tej roli Danuta Stenka), która daje mu zadania do wykonania. Krystyna pojawia się w najmniej oczekiwanych momentach. Prowadząc z nim inteligentne rozmowy z dużą dozą błyskotliwego humoru – motywuje go do zmiany.

rafi_nowy_serial_w_polsat_box_go.jpg

Metafizyka i walka dobra ze złem

„Rafi” to serial metafizyczno-obyczajowy. Magiczna historia, wybitni aktorzy i dialogi pełne humoru.

To serial wdzięczny do oglądania, z różnym poczuciem humoru. Napełni widzów nadzieją i da energię do życia – mówi Paweł Domagała, odtwórca głównej roli i współpomysłodawca scenariusza produkcji.

 Reżyserem „Rafiego” jest Bartosz Prokopowicz, twórca takich tytułów jak m.in. „Szczęścia chodzą parami” czy „Chemia”. „Rafi” to połączenie świata duchowego ze światem realnym, ze światem ludzi, pytania gdzie jest dobro, gdzie jest zło i odpowiedzi na nie. Są tu zwroty akcji, przezabawne dialogi, plejada gwiazd, wyjątkowe, inteligentne, abstrakcyjne poczucie humoru – mówi Bartosz Prokopowicz.

 W obsadzie „Rafiego” znalazło się mnóstwo gwiazd, w tym pomysłodawcy produkcji: Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała oraz Danuta Stenka, Anna Cieślak, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt.

 Za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski. Producentem serialu jest TFP.  

 „Rafi” jest promowany utworem o tym samym tytule z najnowszej płyty Pawła Domagały „Narnia”. Autorem tekstu jest Paweł Domagała, muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim.  

 Link do klipu: https://youtu.be/RrO_yYDSW9E 

 Pakiet Polsat Box Go Premium

Pakiet Polsat Box Go Premium do którego trafi serial „Rafi” to najnowsze polskie seriale na wyłączność, przedpremierowy dostęp do wybranych produkcji Polsatu i TV4, ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogata biblioteka seriali i filmów, w tym hitów kinowych, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 05.10.2023