Premiera serialu „Grzechy sąsiadów” w Polsat Box Go. Twórcy dzielą się wrażeniami z pracy na planie

Data: 
15 gru 2023

W serwisie Polsat Box Go można już oglądać pierwszy odcinek serialu „Grzechy sąsiadów” – thrillera obyczajowo-kryminalnego w reżyserii Borysa Lankosza. W rolach głównych: Marianna Zydek, Michał Żurawski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański, Jowita Budnik i Mirosław Baka. „Grzechy sąsiadów” to wielowymiarowa opowieść o relacjach, pożądaniu, seksie, ludzkich słabościach i szukaniu siebie. Serial porusza tematy, które dla wielu nadal są tabu. Zarówno fani akcji, jak i romansu znajdą tu wątki dla siebie.

Serial „Grzechy sąsiadów” jest dostępny wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium.

ZDJĘCIA

ZWIASTUN

Na planie „Grzechów sąsiadów”

„Grzechy sąsiadów” to historia bliska ludziom – dotyka wielu kontrowersyjnych tematów, dotyczących stylu życia, wartości i relacji.  Aktorzy, którzy wcielili się w główne role, w krótkim filmie opowiedzieli o swoich postaciach i pracy na planie.

 FILM Z PLANU SERIALU

Gram Piotra Nowodworskiego, który jest krytykiem muzycznym i razem ze swoją kobietą ląduje na zamkniętym osiedlu. Poznają fantastyczną parę, która zmienia ich życie, wywraca je do góry nogami – mówi Michał Żurawski, odtwórca roli Piotra – w tym serialu dzieje się naprawdę dużo, czegoś takiego jeszcze nie było.

Głównych bohaterów jest szóstka i można pomyśleć: cóż takiego może przydarzyć się szóstce ludzi? A dużo się przydarza! – mówi Jowita Budnik, odtwórczyni roli Liliany – moja bohaterka jest sąsiadką, która bardzo interesuje się życiem innych sąsiadów – jest „opiekuńcza”, żeby nie powiedzieć wścibska.

grzechy_sasiadow_mat._telewizja_polsat_0.jpg

 O czym są „Grzechy sąsiadów”?

Młode małżeństwo, Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski), próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach – Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański). Choć sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zaczynają się niebezpiecznie zacieśniać.

Pakiet Polsat Box Go Premium

Pakiet Polsat Box Go Premium, do którego trafiła nowość, „Grzechy sąsiadów”, to najnowsze polskie seriale na wyłączność, przedpremierowy dostęp do wybranych produkcji Polsatu i TV4, ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogata biblioteka seriali i filmów, w tym hitów kinowych, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek. „Grzechy sąsiadów” to kolejna po „Krwi” i „Rafim” nowość serialowa, która w ostatnich tygodniach trafiła do pakietu.

Serial na zlecenie Telewizji Polsat wyprodukował Polot Media.

grzechy_sasiadow_konf_prasowa1fot.krystianpakiela.jpg

fot. Krystian Pakieła - śniadanie prasowe, premiera serialu Grzechy sąsiadów, Warszawa, 13.12.2023 r.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 15.12.2023