Premiera nowego serialu „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej. Tylko w Polsat Box Go

Data: 
09 lis 2022

9 listopada br. w Polsat Box Go premierę ma najnowsza produkcja serialowa – „Lulu”. Realizacja z gwiazdorską obsadą to zabawna, wciągająca opowieść o losach dojrzałej kobiety ze stolicy, która po zdradzie ukochanego męża, pomimo trudności, stara się poukładać swoje życie na nowo. Produkcję z Anną Dereszowską, Michałem Czerneckim i Przemysławem Sadowskim w rolach głównych wyreżyserowała Kinga Dębska. Dziś w pakiecie Polsat Box Go Premium pojawiły się pierwsze dwa odcinki serii – następne będą publikowane, także po dwa, w kolejne środy.

– Ten serial jest jak beza – słodki, lekki i nie pozostawia poczucia ciężkości (reż. Kinga Dębska).

Główna bohaterka nowej produkcji Lucyna Makowska (w tej roli Anna Dereszowska), przez bliskich i przyjaciół nazywana Lulu, to piękna, spełniona żona i matka, która z powodzeniem dba o dom i rodzinę. Jej pasją jest pieczenie ciast urzekających smakiem, kolorami i formami. Poukładane życie Lulu legnie w gruzach, gdy w dzień 10-tej rocznicy ślubu, niespodziewanie dowiaduje się o zdradzie męża (Przemysław Sadowski). Po rozstaniu będzie radzić sobie sama – rodzinnie i zawodowo. Zakłada biznes cukierniczy, a na jej drodze staje dawna miłość Andrzej (Michał Czernecki). Wspierać ją będzie siostra Olga (Grażyna Sobocińska) – zalotna, zadziorna i romansująca na prawo i lewo pracownica studia muzycznego oraz Dziadek (Marek Siudym), którego pomysły przynoszą często więcej szkody niż pożytku. Lulu to niezwykle pozytywna postać, która z odpowiednim dystansem i humorem radzi sobie z codziennymi trudnościami: wychowawczymi, miłosnymi i biznesowymi, a widzowie z tygodnia na tydzień będą mogli jej w tym towarzyszyć.

Spot można obejrzeć TU.

Zaproszenie Kingi Dębskiej do oglądania nowego serialu w jej reżyserii TU.

lulu_small.jpg

Za reżyserię i scenariusz debiutującej produkcji odpowiada Kinga Dębska, nagradzana autorka m.in. takich filmów jak: „Moje córki krowy”, „Zabawa, zabawa” czy „Zupa nic”. – Zdecydowałam się robić ten serial, kiedy zobaczyłam, że to jest komedia, ale o poważnych sprawach. O rodzinie, o tym, jak przetrwać, być kochaną – powiedziała Kinga Dębska w programie Przevodnik.

Cały wywiad z reżyserką Kingą Dębską TU.

W produkcji obok Anny Dereszowskiej („Komisarz mama”, „Porady na zdrady”, „W rytmie serca”), Michała Czerneckiego („Mental”, „Rodzina na Maxa”, „Wojenne dziewczyny”) i Przemysława Sadowskiego („Na krawędzi”, „Pierwsza miłość”, „Echo serca”, „Niania w wielkim mieście”) wystąpili także: Andrzej Kłak, Marta Chodorowska, Violetta Arlak i Jacek Łuczak. Producentem „Lulu” jest Polot Media. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat.

„Lulu” to kolejna z zapowiadanych we wrześniu premier nowych polskich seriali znanych twórców, które sukcesywnie pojawiają się w serwisie Polsat Box Go. Jako pierwsza do biblioteki platformy trafiła produkcja obyczajowa „Rodzina na Maxa” z Anną Smołowik i Nikodemem Rozbickim w reż. Marii Sadowskiej. Kilkanaście dni później odbyła się premiera serialu political fiction na podstawie powieści Remigiusza Mroza „Wotum nieufności” w reż. Łukasza Palkowskiego.

Wszystkie premiery trafiają do pakietu Polsat Box Go Premium (promocyjna cena pakietu to 30 zł/30 dni), są dostępne bez reklam i można je oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach. Do Polsat Box Go trafi łącznie aż 10 nowych tytułów serialowych w ciągu kilku miesięcy.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 09.11.2022