Premiera 2. sezonu „Mecenas Porady” z Aleksandrą Domańską w roli głównej tylko w Polsat Box Go

Data: 
09 lut 2023

Od 10 lutego wyłącznie w Polsat Box Go będzie można oglądać nowy sezon komediowo-obyczajowego serialu „Mecenas Porada”. W kolejnej odsłonie perypetii błyskotliwej i ambitnej pani mecenas widzowie będą mogli zobaczyć jeszcze trudniejsze, czasem zabawne historie, które tylko na pierwszy rzut oka wydają się oczywiste. Za reżyserię produkcji odpowiada nagrodzona między innymi Paszportem Polityki Aleksandra Terpińska. W serialu obok Aleksandry Domańskiej, znanej z takich produkcji jak „Szczęścia chodzą parami”, „Noc w przedszkolu” czy „Podatek od miłości”, występują także: Antoni Pawlicki, Radosław Pazura, Piotr Gąsowski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Zawadzka i Monika Krzywkowska. W 2. sezonie do obsady dołączyli Joanna Kurowska, Jakub Gąsowski i Karol Dziuba.

Nowe odcinki będą trafiały do serwisu Polsat Box Go w piątki. Będzie je można znaleźć w pakiecie Polsat Box Go Premium i oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

Spot można obejrzeć TUTAJ.

Po bolesnym rozstaniu z Aleksem (Antoni Pawlicki) Kasia (Aleksandra Domańska) próbuje znów stanąć na nogi i ponownie otwiera drzwi swojej kancelarii. W 2. sezonie wrażliwa na ludzkie problemy „Mecenas Porada” podejmuje się bardziej skomplikowanych i emocjonujących spraw, z którymi na co dzień borykają się ludzie: walka o opiekę nad dzieckiem, uciążliwy sąsiad czy zdrada najbliższych i podział majątku. Gdy władzę nad galerią handlową, gdzie mieści się gabinet głównej bohaterki, przejmuje bezpretensjonalny i empatyczny Mateusz Wilkowski (Karol Dziuba), pewniejsza siebie i bardziej stanowcza Katarzyna Porada zachowuje profesjonalny dystans. W sprawach wymagających nieszablonowych działań niezmiennie może liczyć na pomoc przyjaciół: Zośki (Magdalena Wróbel), Adiego (Otar Saralidze) i Marcina (Mateusz Rusin). Jednak ich dobre chęci czasami przynoszą więcej szkody niż pożytku. Nowy sezon produkcji to także walka o miłość i szczęście głównych bohaterów.

mecenas_porady_small.jpg

W serialu obok Aleksandry Domańskiej i Antoniego Pawlickiego występują także: Radosław Pazura, Piotr Gąsowski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Zawadzka i Monika Krzywkowska. W nowych odcinkach do grona najemców galerii handlowej dołączają Joanna Kurowska (Lidka), Jakub Gąsowski (Wiktor) oraz Karol Dziuba (Mateusz Wilkowski).

Za reżyserię 12-odcinkowej produkcji odpowiada Aleksandra Terpińska („Inni ludzie”, „Najpiękniejsze fajerwerki ever”, „Ameryka”), doceniana laureatka wielu nagród filmowych, m.in. w Cannes za najlepszy film krótkometrażowy „Najpiękniejsze fajerwerki ever”. Autorami scenariusza są twórcy takich seriali jak „Hotel 52” oraz „Szpilki na Giewoncie”, czyli Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski. Producentem wykonawczym serialu jest firma TFP sp. z o.o. Tytuł powstał na zlecenie Telewizji Polsat.

Jak obejrzeć 2. sezon „Mecenas Porady” w Polsat Box Go?

Nowe odcinki „Mecenas Porady” będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w piątki, od 10 lutego br. Format można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Dodatkowo w pakiecie Polsat Box Go Premium można już oglądać całe sezony najnowszych polskich seriali: „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej, „Matkę” według pomysłu Igora Brejdyganta, „Rodzinę na Maxa” w reżyserii Marii Sadowskiej, 2. sezon „Kuchni” oraz pierwsze odcinki najświeższej nowości – komedii „Domek na szczęście” z Barbarą Kurdej-Szatan i Rafałem Zawieruchą.

Poza pakietem Premium zapewniającym dostęp do tysięcy filmów, w tym ponad 60 oscarowych produkcji, seriali, 110 kanałów TV i wybranych produkcji Telewizji Polsat i TV4 przed emisją w TV, Polsat Box Go oferuje również inne proste pakiety tematyczne – Polsat Box Go Sport z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi z 20 kanałów TV oraz Polsat Box Go Premium z usługą Disney+. Pakiety można wykupić na miesiąc, bez konieczności podpisywania umów, albo w opcji cyklicznej.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 13.02.2023