Ponad 90 oscarowych filmów w Polsat Box Go

Data: 
12 mar 2024

Za nami 96. gala rozdania Oscarów. Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej przyznała statuetki w 23 kategoriach. Zanim najnowsze, nagrodzone produkcje trafią do streamingu w Polsat Box Go można oglądać ponad 90 filmowych dzieł, które otrzymały lub były nominowane do Oscara. Są to m.in. nagrodzony siedmioma Oscarami nieprzewidywalny film akcji z elementami sci-fi „Wszystko wszędzie naraz”, melodramat „Zimna wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, dramat biograficzny „Fabelmanowie” czy kinowy przebój „SpiderMan: Poprzez multiwersum”.

Wszystkie produkcje dostępne w Polsat Box Go można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go.

Oscarowe produkcje w Polsat Box Go

W bogatej bibliotece filmowej Polsat Box Go można znaleźć ponad 90 oscarowych produkcji, jednocześnie docenionych przez kapituły innych konkursów filmowych. Wśród najciekawszych propozycji znajdują się m.in.:

  • „Wszystko wszędzie naraz” – wysoko oceniany przez widzów i krytyków zdobywca 7 Oscarów, 77 innych nagród, a także 78 nominacji.

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do "multiwersum" – sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła. Począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko, co ma i wszystko, czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze – jej rodzinę.

  • „Zimna wojna” – produkcja otrzymała 3 nominacje do Oscara. Zdobyła aż 27 nagród, w tym m.in.: Złota Palmę dla najlepszego reżysera, 7 Orłów i 3 Złote Lwy.

Utalentowany kompozytor Wiktor Warski (Tomasz Kot) zakochuje się bez pamięci w członkini zespołu ludowego Zuli Lichoń (Joanna Kulig). Nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem szczęśliwi. Miłość i wojna okazują się mieć podobne zasady. Format zachwyca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

  • „SpiderMan: Poprzez multiwersum” – animacja odnotowała drugie najlepsze otwarcie w kinach w 2023 roku. 46 nominacji, 8 zdobytych nagród.

Z Brooklynu Miles Morales trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

  • „Fabelmanowie” – obraz uhonorowany 2 Złotymi Globami, a także nominowany do Oscara w 7 kategoriach.

Autobiograficzny dramat „Fabelmanowie” opowiada o dorastaniu wrażliwego nastolatka Sammy’ego Fabelmana, miłośnika kina i poczatkującego filmowca, który odkrywa dramatyczny rodzinny sekret. Za pomocą filmu chłopiec ukazuje rodzinie otaczającą ich prawdę.

oscarowe_produkcje.jpg

Polsat Box Go można obejrzeć również takie nagrodzone tytuły jak: „Pianista”, wyróżniony 3 Oscarami dla najlepszego aktora pierwszoplanowego (Adrien Brody), najlepszego reżysera (Roman Polański) i najlepszy scenariusz adaptowany (Ronald Harwood), obraz nominowany był także w kategoriach najlepszy film, kostiumy, zdjęcia i montaż. „Najgorszy człowiek na świecie” nominowany do Oscara w 2 kategoriach – najlepszy scenariusz oryginalny i najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy, „Spencer” z Oscarem dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej (Kristen Stewart) czy „Żelazna Dama”, uhonorowany 2 Oscarami dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej (Meryl Streep) i za najlepszą charakteryzację.

Więcej propozycji wyróżnionych filmów można znaleźć TUTAJ.

Filmy, seriale, sport i ponad 130 kanałów TV

Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport. Pakiet Polsat Box Go Premium można wybrać także w opcji z usługą Disney+ z produkcjami Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 12.03.2024