Polsat na festiwalu Mastercard OFF Camera. Specjalne pokazy seriali i spotkania z twórcami

Data: 
27 kwi 2023

W piątek, 28 kwietnia startuje 16. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Patronami medialnym wydarzenia w tym roku po raz pierwszy są Polsat i Interia z Grupy Polsat Plus. W trakcie Mastercard OFF CAMERA zaprezentowane zostaną produkcje Telewizji Polsat, które oglądać można w Polsat Box Go – przedpremierowo serial „Sortownia”, zrealizowany w koprodukcji z CANAL+ Polska oraz seriale „Bracia” i „Wotum nieufności”.

 W sobotę, 29 kwietnia o 19.30 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki po raz pierwszy na festiwalu pokazane zostaną przedpremierowo 2 odcinki najnowszego serialu „Sortownia” zrealizowanego przez Telewizję Polsat wspólnie z CANAL+ Polska. To psychologiczno-medyczny thriller w reżyserii Anny Kazejak z udziałem takich gwiazd jak Andrzej Chyra, Jaśmina Polak czy Mariusz Bonaszewski. Premiera produkcji już w czerwcu w serwisie streamingowym Polsat Box Go, na antenie CANAL+ Premium i w serwisie streamingowym CANAL+ online.

Po pokazie widzowie będą mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym z twórcami i aktorami. Swój udział potwierdzili Andrzej Chyra, Anna Kazejak, Dana Łukasińska i Natalia Jędruś.

Również 29 kwietnia o 16.00 w Interii i na kanale You Tube OFF CAMERA twórcy i aktorzy seriali kryminalnych „Matka”, „Rysa” i „Układ” porozmawiają o tym, co łączy pracę pisarza i scenarzysty. Wszystkie te tytuły, które można obejrzeć na Polsat Box Go powstały na podstawie prozy Igora Brejdyganta. Pisarz i scenarzysta będzie jednym z gości panelu. Oprócz niego udział w spotkaniu wezmą reżyser Leszek Dawid i aktor Marcin Kowalczyk.

 W niedzielę o 15.00 zapraszamy widzów na pokaz serialu political-fiction „Wotum nieufności” według powieści Remigiusza Mroza. Serial można obejrzeć w całości na Polsat Box Go, był także pokazywany w Telewizji Polsat. Prezentacja poprzedzi panel dyskusyjny, który odbędzie się w Miasteczku Filmowym na Placu Szczepańskim. Udział wezmą: odtwórczyni głównej roli Katarzyna Dąbrowska, Cezary Łukaszewicz i producentka serialu z ramienia Polsatu Beata Barcz.

 We wtorek 2 maja o 14.00 w Miasteczku Filmowym będzie można obejrzeć dwa odcinki serialu „Bracia”, dostępnego wyłącznie na platformie Polsat Box Go. „Bracia” to rodzinna saga z mroczna tajemnicą w tle. W rolach głównych występują: Piotr Stramowski, Jan Frycz, Nikodem Rozbicki, Damian Kret, Mateusz Kościukiewicz, Katarzyna Gniewskowska, Agnieszka Sienkiewicz i Dominika Kachlik. Przed pokazem o serialu porozmawiają z widzami: Nikodem Rozbicki, Dominika Kachlik i Damian Kret.

 Wstęp na wszystkie pokazy seriali Polsatu i na panele dyskusyjne jest wolny. Kronikę festiwalową i relacje z wydarzeń związanych z festiwalem będzie można śledzić w Polsat News, a transmisje z Gali Zamknięcia festiwalu pokaże Telewizja Polsat 7 maja o 17.40.

 Informacje o festiwalu, wywiady z gwiazdami i twórcami i recenzje prezentowanych filmów będzie można znaleźć na Interii, która oprócz Polsatu jest patronem medialnym Mastercard OFF CAMERA.

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 27.04.2023