Polsat Box Go z pierwszą serialową premierą 2024! Już 19 stycznia 2.sezon komediowej "Rodziny na Maxa".

Data: 
15 sty 2024

„Rodzina na Maxa 2” to kontynuacja historii miłości nieszablonowej pary. Karolina (Anna Smołowik) i Max (Nikodem Rozbicki), pomimo różnicy wieku i przeciwności losu, wybierają życie razem. Ta decyzja ma swoje konsekwencje, a perypetie duetu bawią i zaskakują.

Pierwszy sezon dostępny jest w całości na platformie Polsat Box Go. Premierowy odcinek sezonu drugiego trafi do serwisu 19 stycznia, kolejne – co piątek.

„Rodzina na Maxa 2” – zdjęcia

rodzina_na_maxa_2_w_polsat_box_go_grafika.jpg


Karolina i Max, których połączyło silne uczucie, pokonali wiele przeszkód i doczekali się akceptacji otoczenia. Dzieci Karoliny pogodziły się z tym, że model ich rodziny uległ zmianie, a Max będzie ich ojczymem. Choć początkowo wydaje się, że wszystkie problemy odeszły w dal, w drugim sezonie pojawiają się czarne chmury.

„Rodzina na Maxa 2” to komedia obyczajowa w popularnej obsadzie. W rolach głównych występują: Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk towarzyszą im m.in. Helena Sujecka, Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki. Serial z przymrużeniem oka porusza tematy związane z miłością i rodzicielstwem.

Kontynuacja serialu została zrealizowana na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem tytułu jest TFP. Za reżyserię 2. sezonu odpowiada Marta Karwowska, Grzegorz Mołda oraz Maria Sadowska. Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

Pierwszy sezon serialu można oglądać wyłącznie w Polsat Box Go. Tytuł stanowi część oferty pakietu Polsat Box Go Premium.

Premiery seriali w pakiecie Polsat Box Go Premium

„Rodzina na Maxa 2” będzie pierwszą serialową premierą 2024. Jest kolejnym, nowym, polskim tytułem po „Grzechach sąsiadów”, „Krwi” i „Rafim”, który trafi na wyłączność do serwisu. Pakiet zapewnia też przedpremierowy dostęp do wybranych produkcji Polsatu i TV4, ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki seriali i filmów, w tym hitów kinowych, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek. Promocyjna cena pakietu to 30 zł/30 dni.

rodzina_na_maxa2_mat.telewizjapolsat4.jpg

 

rodzina_na_maxa8_mat.telewizjapolsat.jpg

 

rodzina_na_maxa_2_mat.telewizjapolsat2.jpg

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 15.01.2024