Polsat Box Go przedstawia zwiastun nowego serialu „Zdrada”. Premiera thrillera z motywem gorącego romansu już 10 maja.

Data: 
23 kwi 2024

„Zdrada” to psychologiczny kryminał zabarwiony historią miłosną, pełen ciemnych interesów i skomplikowanych relacji. Serial z udziałem m.in. Anny Karczmarczyk, Dawida Ogrodnika, Pawła Małaszyńskiego, Mariety Żukowskiej i Piotra Polka jest remakiem znakomicie przyjętego przez krytyków oraz widzów holenderskiego tytułu „Overspel”. Premiera „Zdrady” w Polsat Box Go już 10 maja.

 Oficjalny zwiastun serialu „Zdrada”

zdrada_premiera_10_maja_w_polsat_box_go_-_plakat.jpgTrailer „Zdrady” obiecuje namiętność, rodzinne sekrety i duże emocje. W fabułę tego thrillera psychologicznego wprowadza historia pewnego romansu. Wszystko zaczyna się od przypadkowego spotkania. Julia (Anna Karczmarczyk) to młoda, piękna i utalentowana fotografka, żona ambitnego prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik). Na wernisażu swoich prac, onieśmielona zainteresowaniem gości, wychodzi zaczerpnąć świeżego powietrza i nieoczekiwanie poznaje Pawła (Paweł Małaszyński). Tak rodzi się uczucie, które nie tylko skomplikuje życie prywatne tej dwójki, ale będzie miało również potężne konsekwencje zawodowe dla ich rodzin.

zdrada_mat.telewizjapolsat_0.jpg

Zdrada jest motywem przewodnim serialu, a bohaterowie będą się z nią mierzyć na wielu płaszczyznach – nie tylko tej prywatnej, ale także biznesowej i zawodowej.

W rolach głównych zobaczymy: Annę Karczmarczyk, Dawida Ogrodnika, Pawła Małaszyńskiego, Marietę Żukowską i Piotra Polka. Obok nich w obsadzie: Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski.

Reżyserem jest Makary Janowski, autorem zdjęć – Paweł Figurski. Nowy tytuł powstał na zlecenie Telewizji Polsat.

 „Zdrada” od 10 maja w Polsat Box Go Premium

Premiera „Zdrady” już 10 maja w serwisie Polsat Box Go. Serial będzie dostępny w pakiecie Premium, kolejne odcinki w piątki. Fani polskich historii kryminalnych w pakiecie znajdą także dwa sezony innej nowości – thrillera psychologicznego „Krew” oraz  seriale: „Grzechy sąsiadów” z Michałem Żurawskim, Marianną Zydek, Martą Żmudą Trzebiatowską i Sebastianem Fabijańskim, „Sortownia” z Andrzejem Chyrą, „Matka” z Olgą Bołądź i Łukaszem Simlatem czy „Bracia” z Piotrem Stramowskim, Mateuszem Kościukiewiczem, Damianem Kretem i Nikodemem Rozbickim w rolach tytułowych braci.

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.04.2024