Polsat Box Go pełny miłosnych historii

Data: 
14 lut 2024

Polsat Box Go z okazji święta zakochanych przygotował propozycje filmów o najpiękniejszym uczuciu – miłości. Są to m.in. komedia romantyczna w reżyserii Marii Sadowskiej „Miłość na pierwsza stronę”,  komediowy przewodnik o sztuce uwodzenia „Jak poślubić milionera”  czy „Szczęścia chodzą parami”, w których przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość. W serwisie wśród miłosnych tytułów znajdują się także: „Zimna wojna”, która otrzymała 3 nominacje do Oscara, „Bez urazy”, „Podatek od miłości” oraz inne znane i lubiane tytuły.

Wszystkie produkcje dostępne w Polsat Box Go można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go.

W bogatej bibliotece filmowej Polsat Box Go na stronie głównej symbolem serca oznaczone są filmy polecane z okazji Walentynek. Wśród propozycji znajdują się m.in.:

  • „Miłość na pierwsza stronę” – bo każda kobieta zasługuje na miłość jak z bajki.

Nina (Olga Bołądź) jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa w trakcie życiowej przemiany, która przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. Robert (Piotr Stramowski) – najlepsza partia Rzeczpospolitej – chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy. Czy między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna „Miłość na pierwszą stronę” czy wielkie uczucie na całe życie?

  • „Jak poślubić milionera” – komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach.

Główni bohaterowie filmu zamiast czekać aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

  • „Szczęścia chodzą parami” – czasem pech przynosi szczęście… a nawet miłość.

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Nieświadoma ryzyka Malwina ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia, a Bruno nie zamierza się tym razem poddać i postanawia odczarować swojego pecha.

W Polsat Box Go można obejrzeć również: nominowaną do 3 Oscarów „Zimną wojnę” z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem, nominowaną do Złotego Globa komedię „Bez urazy”, „Porady na zdrady 2”, „Narzeczonego na niby”, „Wygrać marzenia”, „Podatek od miłości”, „Planetę singli” oraz inne filmy, w których miłość jest głównym motywem.

walentynki_pbgo.jpgFilmy, seriale, sport i ponad 130 kanałów TV

Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport. Pakiet Polsat Box Go Premium można wybrać także w opcji z usługą Disney+ z produkcjami Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 14.02.2024