Pokazy seriali Polsatu i spotkania z twórcami podczas Festiwalu Mastercard OFF CAMERA

Data: 
26 kwi 2024

W piątek 26 kwietnia 2024 roku startuje 17. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Patronami medialnym wydarzenia po raz kolejny są Polsat i Interia z Grupy Polsat Plus. W trakcie Mastercard OFF CAMERA zaprezentowane zostaną produkcje Telewizji Polsat, które oglądać można w Polsat Box Go - serial „Krew” i przedpremierowo serial „Zdrada”. Aktorzy i twórcy seriali wezmą udział w panelach dyskusyjnych.

 

Kulisy pracy aktorów w filmach i serialach akcji. Panel

 W niedzielę 28 kwietnia o godz. 14:00 w Miasteczku Filmowym przy Galerii Krakowskiej odbędzie się panel dyskusyjny „Bohaterowie akcji” w którym wezmą udział m.in. Piotr Adamczyk i Piotr Żurawski - aktorzy występujący w nowym serialu Polsatu „Zakładnicy”, którego premiera jeszcze w tym roku w Polsat Box Go. Podczas rozmowy premierowo zostanie wyświetlony zwiastun serialu.  

 off_camera.jpg

Kiedy śmierć jest początkiem… Panel z aktorami i pokaz serialu „Krew”

 „Krew” to historia w której śmierć nie jest końcem, a zaledwie początkiem. Jest punktem wyjścia do odkrywania kolejnych rodzinnych warstw i ukrytych głęboko pod nimi tajemnic. Krew łączy rodzinę tak mocno, jak jej mroczne sekrety, a ich stopniowe poznawanie zaczyna burzyć dotychczasowy, pozornie poukładany świat. Serial jest adaptacją inrlandzkiej produkcji „Blood”.

 W niedzielę, 28 kwietnia o godz. 16:00 w Interii i na kanale YouTube OFF CAMERA aktorzy Vanessa Aleksander, Kamil Kula i Małgorzata Foremniak opowiedzą o swoich rolach w „Krwi”.

 Również w niedzielę o godz. 17:00 w Miasteczku Filmowym przy Galerii Krakowskiej widzowie będą mogli obejrzeć pokaz 2 odcinków serialu „Krew”.

 Przedpremierowy pokaz serialu „Zdrada”

 W niedzielę 28 kwietnia o 19:00 w kinie Agrafka odbędzie się przedpremierowy pokaz serialu „Zdrada”, który w maju zadebiutuje w Polsat Box Go. To najnowsza produkcja serialowa Polsatu. Gorąca namiętność, zakazana miłość i ciemne interesy – to mieszanka wybuchowa, która zdemoluje życie bohaterów premierowego thrillera kryminalno-obyczajowego. W obsadzie zobaczymy między innymi Annę Karczmarczyk, Dawida Ogrodnika, Pawła Małaszyńskiego, Marietę Żukowską i Piotr Polka.

Przed pokazem widzowie mogą wziąć udział w panelu dyskusyjnym z twórcami i aktorami. Swój udział potwierdzili Dobromir Dymecki, Juliusz Chrząstowski oraz producentka serialu Tamara Aagten-Margol.

 W poniedziałek, 29 kwietnia o godz. 16:00 w Interii i social mediach Mastercard OFF CAMERA aktorki serialu Anna Karczmarczyk i Marieta Żukowska opowiedzą jak pracowało się im na planie i czego po serialu mogą spodziewać się widzowie.

 Zagrać w adaptacji. Aktorzy i reżyser polskich wersji zagranicznych hitów serialowych. Panel.

 W poniedziałek o godz. 14:00 w Miasteczku Filmowym przy Galerii Krakowskiej będzie miał miejsce panel dyskusyjny: Zagrać w adaptacji – seriale „Zdrada” i „Krew”. Zaproszeni goście: Anna Karczmarczyk, Małgorzata Foremniak, Dobromir Dymecki oraz Marcin Ziębiński, reżyser serialu „Krew” odpowiedzą na pytania jak gra się w polskiej adaptacji zagranicznego formatu i jak się ją reżyseruje? Czy trzeba dokładnie zapoznać się z wersją oryginalną, czy może lepiej zbudować swoją postać zupełnie od podstaw? Jak wprowadzić do scenariusza „polskość”?

 

Wstęp na pokazy seriali Polsatu i na panele dyskusyjne jest wolny. Kronikę festiwalową i relacje z wydarzeń związanych z festiwalem można śledzić w Polsat News, a transmisja z gali zamknięcia festiwalu w Polsacie już w niedzielę 5 maja.

Informacje o festiwalu, wywiady z gwiazdami, twórcami i recenzje prezentowanych filmów można znaleźć w Interii.

Szczegółowe informacje na temat Mastercard OFF CAMERA są dostępne na stronie festiwalu offcamera.pl.

 

 

 

 

 

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.04.2024