Plan ZERO i Extra SIM w Internecie mobilnym Cyfrowego Polsatu

Data: 
01 mar 2013

teaser_27.jpg

Cyfrowy Polsat wprowadził nowe promocje internetowe: Plan ZERO, dla tych, którzy chcą od czasu do czasu korzystać z Internetu mobilnego na atrakcyjnych warunkach oraz usługę Ekstra SIM umożliwiającą korzystanie z jednego abonamentu na kilku urządzeniach jednocześnie.

 

Zero abonamentu, zero zobowiązań, zero doładowań

 

Plan ZERO to produkt, jakiego w Internecie mobilnym jeszcze nie było. Jest to innowacyjna, prosta taryfa przeznaczona dla tych użytkowników, którzy mając inny dostęp do Internetu, od czasu do czasu potrzebują Internetu mobilnego,np. podczas krótszych lub dłuższych podróży. Dotychczas jedynym rozwiązaniem dla nich były usługi na kartę, znacznie mniej atrakcyjne cenowo niż taryfy abonamentowe. Plan ZERO nie wymaga płacenia miesięcznego abonamentu, a jednocześnie jest pozbawiony wad produktów na kartę: wysokich opłat za transmisję danych oraz konieczności kupowania doładowań. Użytkownik płaci tylko wtedy, gdy korzysta z usługi, a gdy nie korzysta, nie ponosi żadnych opłat. Nie wiąże go także umowa czasowa.

 

Przy pierwszym połączeniu z Internetem aktywowany jest pakiet 1 GB ważny aż przez 60 dni i naliczana opłata 20 zł. Po wykorzystaniu pakietu 1 GB automatycznie włączany jest następny pakiet. Usługa Limit, umożliwiająca określenie maksymalnej liczby dostępnych pakietów w miesiącu, chroni użytkownika przed wysokimi wydatkami. Plan ZERO jest jedyną taką ofertą na rynku. Jednorazowa opłata za aktywację Planu ZERO wynosi 19 zł.

 

Cztery karty SIM – jeden pakiet danych

 

Oferta Extra SIM skierowana jest do tych użytkowników, którzy potrzebują skorzystać z dostępu do Internetu na więcej niż jednym urządzeniu jednocześnie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla rodzin czy osób posiadających więcej urządzeń, które pozwala obniżyć koszty związane z zakupem usługi internetowej. Do karty głównej można dokupić aż 3 dodatkowe karty SIM. Wszystkie karty korzystają z jednego wspólnego pakietu danych. Nową kartę SIM można nabyć w każdej chwili bez podpisywania umowy. Koszt każdej dodatkowej karty to 5 zł/miesiąc.

 

Szczegóły nowych usług znaleźć można w regulaminach promocji Plan ZERO oraz Extra SIM.

prstats.po?p=235836

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014