Pierwszy na rynku tablet LTE 150 Mb/s w ofercie Cyfrowego Polsatu

Data: 
27 maj 2013

28 maja br. Cyfrowy Polsat wprowadzi do sprzedaży nowy tablet – Huawei MediaPad 10 FHD. Jest to pierwszy model tabletu w ofercie operatora z wbudowanym modemem LTE umożliwiającym pobieranie danych z szybkością do 150 Mb/s. Urządzenie będzie dostępne w ofercie Cyfrowego Polsatu już za 0 zł na start.

Wraz z tabletem Huawei MediaPad 10 FHD dostępny będzie pakiet 3 GB danych (nawet 8 GB dla abonentów usługi telewizyjnej Cyfrowego Polsatu) z miesięcznym abonamentem 29,90 zł. Tablet będzie można kupić na raty, a użytkownik poruszając się w określonych przedziałach, będzie mógł zdecydować o liczbie rat do spłacania i dostosować elastycznie swój wybór do możliwości finansowych. Minimalnie może to być 12 rat, maksymalnie aż 36. Umowa sprzedaży ratalnej umożliwia również wcześniejszą spłatę wszystkich lub kilku rat.

Tablet Huawei MediaPad 10 FHD z systemem Android 4.04 posiada wbudowany modem LTE, który pozwala na pobieranie danych z szybkością do 150 Mb/s i pozostawanie online poza domem i dostępem do Internetu stacjonarnego. Na tablecie można wygodnie korzystać np. z dużych plików umieszczonych w cyfrowej chmurze czy wysokiej jakości plików multimedialnych (np. filmów w rozdzielczości HD) bez konieczności długiego oczekiwania na ich pobranie.

Tablet posiada procesor czterordzeniowy Hisilicon K3V2 Cortex-A9, który zapewnia szybką pracę i wysoką wydajność grafiki 3D oraz 10-calowy ekran Full HD o rozdzielczości 1920x1200 pikseli. Ma także wbudowane 16 GB pamięci Flash i 2 GB pamięci RAM. Obsługuje Wi-Fi i Bluetooth oraz posiada gniazdo karty micro SD (TF) do 32GB. Ma wbudowany GPS, aparat fotograficzny oraz 2 kamery – Full HD z tyłu i HD z przodu urządzenia. Wszystkie te parametry sprawiają, że Huawei MediaPad 10 FHD idealnie sprawdza się podczas korzystania z gier, oglądania filmów czy słuchania muzyki. Preinstalowana na tablecie aplikacja ipla zapewnia dostęp do bogatej bazy treści oferowanych przez największą polską telewizję internetową.

Oferta z tabletem Huawei MediaPad 10 FHD będzie dostępna w wybranych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. Jej szczegóły można znaleźć w Regulaminie Promocji „Internet LTE z tabletami i laptopami już za 0 zł na start”.

prstats.po?p=242609

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014