„Pakiet z jajem” w IPLI

Data: 
02 kwi 2015

komunikat_pakiet_z_jajem_1.jpg

Największa telewizja internetowa IPLA przygotowała wielkanocne prezenty dla swoich widzów! Na najmłodszych odbiorców czekają popularne bajki, takie jak „Duży i mały”, „Fix i Foxi”, „Dogtanian” oraz wiele innych, udostępnionych bezpłatnie tytułów. Starsi widzowie mogą skorzystać z „Pakietu z jajem”, w którego skład wchodzi aż pięć filmów, m.in. „Roman Barbarzyńca”, „Goryl Śnieżek w Barcelonie” i „Baby są jakieś inne”, oraz kanał telewizyjny FilmBox Family. Obydwie propozycje będą dostępne do 13 kwietnia br.

Bajki dla najmłodszych

Najmłodsi widzowie znajdą szczególny prezent – paczkę specjalnie przygotowanych przez IPLĘ bajek, które dostępne są bez żadnych opłat. „Mali giganci” pozwolą poznać smak wygranej i nauczą, że porażka nie jest tak straszna, jak może się wydawać. „Duży i Mały” wraz z myszką Ruby, bliźniaki „Fix i Foxi” oraz „Kikoriki” zabiorą w świat swoich niesamowitych przygód. „Dogtanian” wraz z pozostałymi muszkieterami oraz ukochaną Juliette zmierzy się z podstępnym hrabią de Rochefort, a Paulie i Fiona, jako „Strażnicy miasta”, pomogą mieszkańcom miasteczka w ich codziennych problemach. „Kajtuś” i „Krówka Mela” natomiast pokażą, że każdy dzień jest pełen niespodzianek.

„Pakiet z jajem”

Pogoda podczas Świąt Wielkanocnych postanowiła nas nie rozpieszczać, dlatego największa telewizja internetowa IPLA przygotowała „Pakiet z jajem”, składający się z pięciu filmów oraz kanału FilmBox Family, zapewniający dużą dawkę humoru. Wątły i chudy „Roman Barbarzyńca” będzie musiał uwolnić plemię Barbarzyńców-Kulturystów od okrutnego księcia Zamordora. „Goryl Śnieżek w Barcelonie” będzie szukał wróżki, która może go zamienić w zwykłego goryla. Najbardziej kobieca komedia o mężczyznach pt. „Baby są jakieś inne” wyjaśni, która płeć pochodzi z Wenus, a która z Marsa. „Wyjazd integracyjny” połączy losy trzech facetów (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) z piękną dziewczyną (Katarzyna Glinka), a „Zalajkowany na śmierć” obnaży prawdę o relacjach panujących w serwisach społecznościowych. Kanał FilmBox Family oferuje natomiast rozrywkę, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym: filmy i seriale familijne, komedie, kreskówki oraz popularne produkcje dla dzieci i młodzieży. „Pakiet z jajem” dostępny jest w cenie 5 zł dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz 7 zł dla użytkowników IPLI.

Szczegóły znajdują się na www.ipla.tv

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 29.04.2015