Oscarowy „Wieloryb” i inne kinowe hity w maju w Polsat Box Go

Data: 
09 maj 2023

W maju bibliotekę serwisu Polsat Box Go wzbogacą kolejne kinowe hity, m.in. zdobywca dwóch Oscarów „Wieloryb” z niesamowitą kreacją aktorską Brendana Frasera, polskie produkcje „Śubuk” i „Chleb i  sól”, a także coś dla młodszych widzów – „Szczęście Mikołajka”.  

W Polsat Box Go wszystkie tytuły można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji na wielu urządzeniach.

 „Wieloryb” – premiera 9 maja

„Wieloryb” to uhonorowany dwoma Oscarami film reżysera-wizjonera Darrena Aronofsky’ego. Charlie (Brendan Fraser) za sprawą otyłości odizolował się od świata i uwięził nie tylko w małym mieszkaniu, ale we własnym ciele. Jego życie to wegetacja, a on w pełni świadomie zmierza ku autodestrukcji. Zanim to jednak nastąpi, chce jeszcze rozliczyć się z przeszłością i zobaczyć po wielu latach z ukochaną córką (Sadie Sink).

„Śubuk” – już dostępny

„Śubuk” Jacka Lusińskiego, autora popularnego filmu „Carte Blanche”, to uhonorowana Orłem przejmująca i chwytająca za serce historia ukazująca niezłomność matek walczących o godne życie dla swoich dzieci. Marysia, matka autystycznego chłopca mierzy się z biurokracją oraz ludzką bezdusznością. Wspólnie z innymi matkami znajdującymi się w podobnej sytuacji decyduje się zawalczyć o przyszłość swojego dziecka. Jej siła i determinacja doprowadziły do istotnych zmian w polskim systemie edukacji. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

„Chleb i sól” – premiera 12 maja

Pełnometrażowy debiut Damiana Kocura „Chleb i sól” okazał się wielkim sukcesem. Film zdobył nagrody na festiwalach w Wenecji i Gdyni. Przez pryzmat przeżyć dwóch braci spędzających wspólnie letnie wakacje reżyser opowiada okrutnie prawdziwą historię o współczesnej Polsce.

hity_pb_go.png

„Szczęście Mikołajka” – premiera 21 maja

René Goscinny i Jean-Jacques Sempre to dwóch przyjaciół z dzieciństwa, którzy stworzyli przygody Mikołajka i jego kolegów. Bohaterów nie sposób nie kochać, bo wszystko, czego się dotkną zamieniają w radość i śmiech. Dzieje się to oczywiście za sprawą samego Mikołajka, który ma szczęście do przygód i niekończącą się ciekawość świata. Pełnometrażowa animacja „Szczęście Mikołajka”, zdobywca nagrody dla najlepszego filmu animowanego na festiwalu w Annecy, przybliża okoliczności narodzin oraz dziecięce perypetie najsłynniejszego literackiego łobuziaka.  

Jak oglądać filmy w Polsat Box Go?

Te i inne nowe tytuły filmowe w Polsat Box Go można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na: urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 09.05.2023