Oscarowa „Anatomia upadku”, „Miłość bez ostrzeżenia” i „Uśmiech losu” w Polsat Box Go

Data: 
29 kwi 2024

W maju do Polsat Box Go wejdą nowe tytuły filmowe: zdobywca tegorocznego Oscara za scenariusz oryginalny – „Anatomia upadku”, „Uśmiech losu” – prosta, barwna i ucząca historia, ukazująca kruchość życia oraz urocza komedia „Miłość bez ostrzeżenia” z plejadą gwiazd, m.in. Peterem Dinklagem, Anne Hathaway i Joanną Kulig.

Produkcje dostępne w serwisie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go.

Bibliotekę Polsat Box Go wzbogacą m.in.:

  •  „Uśmiech losu” – w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego to film, który swoją światową premierę miał podczas ubiegłorocznego Warszawskiego Festiwalu Filmowego; premiera 1 maja.

Andreas przybywa na odległą grecką wyspę, żeby sprzedać działkę odziedziczoną po wuju. Ale kto kupiłby jałowe, skaliste pole z kamienną chatą? Aby sprzedać działkę, Andreas musi spłacić dług, który jego wujek zaciągnął u Yiannisa, miejscowego rolnika. Ale Andreas nie ma pieniędzy. Utknął w dolinie i każdego ranka czeka, aż wnuczka Yiannisa, Lena, przyniesie mu chleb i ser. Zakochuje się w niej. To dobry powód, by pracować na polu Yiannisa i spłacić dług. Andreas zaczyna się tam zadomawiać. Nie przeczuwa niebezpieczeństwa wiszącego nad doliną i pobliską wioską. Doświadczenie śmierci i nieszczęścia wkrótce otworzy mu oczy na kruchość tego małego świata.

  •  „Anatomia upadku” – zdobywca 34 nagród oraz 50 nominacji, w tym Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny, 2 złotych Globów za najlepszy film nieanglojęzyczny i najlepszy scenariusz; premiera 10 maja.

Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć na wyroku. Proces, który zajmuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie, na które szukamy odpowiedzi, brzmi: „Czy to zrobiła?”.

  •  „Miłość bez ostrzeżenia” – film otwarcia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie; premiera 29 maja.

Para zakochanych nastolatków wierzących, że ich związek może trwać do grobowej deski, kompozytor szukający inspiracji oraz kobieta pozornie mająca wszystko, która spotyka miłość w najmniej oczekiwanym momencie... Fascynujące miasto Nowy Jork otwiera ich wszystkich na nowych ludzi i nowe doznania.

filmowe_nowosci_1200x1000.jpg

Filmy, seriale, sport i ponad 130 kanałów TV

Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport. Pakiet Polsat Box Go Premium można wybrać także w opcji z usługą Disney+ z produkcjami Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 29.04.2024