„Opowiem ci o zbrodni” online w IPLI oraz w Cyfrowym Polsacie GO

Data: 
26 paź 2018

Wszystkie odcinki programu „Opowiem ci o zbrodni” będzie można obejrzeć bezpłatnie w IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej, a także w serwisie dla abonentów platformy Cyfrowy Polsat – w Cyfrowym Polsacie GO. W najnowszej 6-odcinkowej produkcji kanału Crime+Investigation Polsat najpopularniejsi polscy autorzy kryminałów opowiedzą o zbrodniach, którymi żyła cała Polska. Każdy z pisarzy przedstawi wybraną przez siebie potworną sprawę na podstawie prawdziwych akt.

W IPLI (https://bit.ly/2O4es7d) i Cyfrowym Polsacie GO (http://www.cyfrowypolsat.pl/ci-opowiemci/) można już znaleźć pierwszy odcinek serialu, a każdy kolejny będzie się pojawiał w serwisach co tydzień i będzie dostępny przez 14 dni. Wszyscy fani opowieści kryminalnych będą mogli zobaczyć program bezpłatnie.

ipla_press_opowiemciozbrodni_472x350_v1_2.jpg

Najlepsi polscy pisarze powieści kryminalnych: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Katarzyna Puzyńska w programie przedstawią widzom 6 potwornych zbrodni i ludzkich tragedii, które wydarzyły się naprawdę. Historie będą kompilacją filmu dokumentalnego (prawdziwe akta, zdjęcia ze śledztwa, dokumenty z oględzin, wizje lokalne) i fabularyzowanej opowieści telewizyjnej wykorzystującej najnowocześniejsze formy realizacji i osobistej narracji pisarza. Prowadzący – autorzy będą posługiwać się językiem, do którego przyzwyczaili swoich czytelników, lecz teraz skonfrontują się z przestrzenią telewizyjną i na podstawie akt spraw opowiedzą widzom gdzie, kiedy i dlaczego doszło do morderstwa. Każdy z autorów lub − w przypadku małżeństwa Kuźmińskich – duet opowie wybraną przez siebie mrożącą krew żyłach historię z różnych perspektyw: ofiary, sprawcy, okoliczności, motywu, narzędzia zbrodni.

 „Opowiem ci o zbrodni” to pierwszy taki format w polskiej telewizji, w którym historie kryminalne pokazywane będą inaczej niż dotychczas realizowane programy o tej tematyce. Projektowi towarzyszy książka oraz audiobook.

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także na urządzeniach Smart TV. Ponadto mają możliwość kontynuowania oglądania materiału na innym urządzeniu (opcja Oglądaj dalej) i mogą wygodnie przełączać się między nimi. IPLA proponuje też treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji i systemowi rekomendacji.

W serwisie CP GO można cieszyć się dostępem do tysięcy materiałów na życzenie na swoim dekoderze bez dodatkowych opłat, a z aktywną opcją ON THE GO można oglądać ulubione kanały nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie – w domu i poza nim. Wybrane programy można pobrać na dysk urządzenia mobilnego, korzystając np. z domowego Wi-Fi i później oglądać je wszędzie, nawet poza zasięgiem Internetu.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.10.2018