Nowy serwis internetowy Cyfrowego Polsatu

Data: 
07 sty 2008

Cyfrowy Polsat uruchomił nowoczesny serwis internetowy skierowany do wszystkich widzów telewizji. Jest on dostępny pod adresem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

Nowy serwis gromadzi propozycje programowe wszystkich kanałów dostępnych na polskim rynku, które dodatkowo wzbogacone są obiektywnym opisem oraz bogatym serwisem zdjęciowym. Wszyscy zainteresowani nabyciem zestawu satelitarnego Cyfrowego Polsatu mogą w łatwy i przystępny sposób zapoznać się z pełną ofertą platformy (kanały, pakiety, sprzęt), wybrać odpowiednią dla siebie propozycję i złożyć zamówienie na wybraną przez siebie opcję za pośrednictwem serwisu. Nowa strona umożliwia także szybkie wyszukanie najbliższego Klientowi autoryzowanego punktu sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Każdy klient znajdzie w nowym serwisie informacje techniczne dotyczące instalacji zestawu oraz instrukcje obsługi poszczególnych dekoderów. Wszyscy zainteresowani tematyką telewizyjną wchodząc na http://www.cyfrowypolsat.pl/ dowiedzą się więcej o telewizji satelitarnej,  a jeżeli są już abonentami Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z Internetowego Centrum Obsługi Klienta, które daje możliwość w pełni samodzielnego zarządzania swoim kontem abonenckim.

Serwis podzielony został na 4 główne części: Program TV, Oferta, Warto wiedzieć, Obsługa klienta. Niebawem zostanie on wzbogacony o Centrum Prasowe, dzięki któremu dziennikarze zyskają kolejny kanał komunikacji z firmą.

Dodatkowym atutem nowej witryny jest jej atrakcyjny i jednocześnie przejrzysty układ graficzny oraz łatwy sposób nawigacji.

"Uruchomienie nowej witryny wpisuje się w strategię rozwoju Cyfrowego Polsatu - pozyskiwania nowych klientów oraz podnoszenia jakości obsługi obecnych abonentów. Dzięki nowym rozwiązaniom ergonomicznym, estetycznym i technologicznym użytkownicy serwisu łatwiej odnajdą poszukiwane treści, które dodatkowo podane są w bardzo przystępnej dla odbiorcy formie. Dla abonentów jest to także bardzo przyjazne narzędzie do kontaktu z firmą. Mamy nadzieję, że zainteresowanie naszym serwisem będzie rosło, a wraz z nim satysfakcja użytkowników naszej oferty oraz sprzedaż internetowa." - mówi Andrzej Matuszyński, Członek Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Przygotowanie nowej witryny jest pierwszym etapem budowania kompetencji Cyfrowego Polsatu w Internecie. Kolejne kroki to rozwój serwisu o kolejne funkcjonalności, m.in. udostępniania treści telewizyjnych przez Internet.

Serwis został przygotowany i uruchomiony przez Cyfrowy Polsat. Powstał przy współpracy firm: FirsteArts w zakresie strategicznego projektowania; Agencji Marketing OnLine w zakresie pozycjonowania oraz Interia w zakresie hostingu.

 

prstats.po?p=220385

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014