Nowy serial w Polsat Box Go – „Domek na szczęście” z perspektywy pierwszoplanowych bohaterów

Data: 
20 sty 2023

Tylko w Polsat Box Go można już oglądać kolejne dwa odcinki nowej, przewrotnej komedii – „Domek na szczęście”, która premierę miała 13 stycznia br. Ta lekka, zabawna historia, w której marzenia zderzają się z rzeczywistością, pokazuje piękno codziennego życia na wsi.

O swoich rolach oraz pracy na planie nowego formatu opowiedzieli pierwszoplanowi aktorzy:

Za reżyserię i adaptację scenariusza nowej produkcji odpowiada Piotr Wereśniak, a w obsadzie znaleźli się znani i lubiani aktorzy, m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Zawierucha, Magdalena Stużyńska-Brauer, Robert Wabich, Olga Bończyk, Magdalena Smalara. W piątki do serwisu trafiają po dwa nowe odcinki. Można je znaleźć w pakiecie Polsat Box Go Premium i oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

domek_na_szczescie_small_0.jpg

Jestem tu źródłem wielu kłopotów. Generalnie typowym sąsiadem i bardzo lubię swoją postać. Fajny, ciekawy gość. […] Chciałbym, aby widz się bawił na tym serialu, aby przyniósł on trochę wytchnienia i radości osobom przed ekranami – mówi Robert Wabich. – Ten serial pokazuje, że ludzie z różnych środowisk, z różnych miejsc mogę się od się wiele nauczyć. Można tu zobaczyć, że warto otworzyć się na innych, dzielić i wymieniać doświadczeniami, światopoglądem, bo to zawsze jest konstruktywne – dodaje Magdalena Stużyńska-Brauer.

Spot można obejrzeć TUTAJ.

Serial „Domek na szczęście” to zabawna i pełna przewrotnych sytuacji opowieść o młodym małżeństwie – Bartku (Rafał Zawierucha) i jego żonie Mariannie (Barbara Kurdej-Szatan). Po niespodziewanym zwolnieniu z pracy Bartek postanawia założyć farmę strusi. Choć Marianna kocha wielkomiejskie życie i media społecznościowe, mężowi udaje się przekonać ją do przeprowadzki na wieś, aby spełnić marzenie o szczęśliwym, spokojnym domu za miastem. W poznawaniu nowego, urokliwego środowiska wspierają ich życzliwi, aczkolwiek ciekawscy i wścibscy sąsiedzi Witek (Robert Wabich) oraz Kaśka (Magdalena Stużyńska-Brauer). Podczas zderzenia dwóch różnych światów – głośnej i kapryśnej stolicy oraz skromnej, ale niezwykle barwnej wioski dojdzie do wielu zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

20-odcinkowa produkcja powstała na licencji ukraińskiej. Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak. W serialu obok Barbary Kurdej-Szatan, Rafały Zawieruchy, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer i Roberta Wabicha wystąpili również m.in.: Olga Bończyk, Magdalena Smalara, Anna Szymańczyk i Mariusz Drężek. Tytuł powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem jest Polot Media.

Jak obejrzeć „Domek na szczęście” w Polsat Box Go?

Premiera serialu miała miejsce 13 stycznia br., a dzisiaj użytkownicy mogą zobaczyć dwa nowe odcinki produkcji. Następne odcinki, także po dwa, będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w kolejne piątki. Format można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.


Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.01.2023