Nowy Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich w Cyfrowym Polsacie

Data: 
01 paź 2010

Od 1 października 2010 r. Bartłomiej Drywa objął stanowisko Dyrektora ds. Relacji Inwestorskich w Cyfrowym Polsacie S.A., zastępując w obowiązkach Małgorzatę Czaplicką, która rozstaje się z firmą.

Bartłomiej Drywa będzie odpowiedzialny za bieżące kontakty spółki z rynkami finansowymi oraz z Giełdą Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.

Jestem przekonany, że dotychczasowe doświadczenie zawodowe Bartłomieja Drywy pozwoli spółce na dalsze skuteczne realizowanie działań mających na celu budowę pozytywnego wizerunku Cyfrowego Polsatu S.A. w środowisku finansowym oraz systematyczne podnoszenie wartości spółki - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat S.A.

Bartłomiej Drywa przez cały okres swojej aktywności zawodowej związany jest z obszarem finansów, w szczególności z prowadzeniem działań w zakresie zarządzania kontaktami z inwestorami. W latach 2002 - 2007 pracował jako specjalista ds. relacji inwestorskich w Prokom Software S.A., zaś od roku 2008 do września 2010 r. pełnił funkcję kierownika ds. relacji inwestorskich w Asseco Poland S.A., gdzie odpowiadał za całość zagadnień związanych z funkcjonowaniem departamentu relacji inwestorskich.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku Finanse i Bankowość. 

 

prstats.po?p=220565

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014