Nowości w IPLI – nie tylko na święta!

Data: 
13 gru 2013

Wyjątkowy świąteczny czas to cenne chwile z rodziną, śnieg, choinka, Święty Mikołaj oraz… wiele godzin relaksu, dzięki nowościom programowym w telewizji internetowej IPLA! Finały sezonów seriali Telewizji Polsat i Telewizji Polskiej, najnowsze filmy i bajki pełnometrażowe, m.in. „Człowiek ze stali”, „Millerowie”, „Renifer Niko ratuje brata” orazfinały XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek 2013 – to tylko kilka przykładów nowości, które użytkownicy zobaczą grudniu w IPLI.

Finałowe odcinki serii w święta i po świętach

Dla miłośników seriali świąteczny koniec grudnia to nie lada gratka – będą mogli zobaczyć w IPLI przedpremierowo ostatnie (w tym także finałowe) odcinki sezonów popularnych seriali Polsatu – „Świat według Kiepskich”(25.12, Polsat) i „Chłopaki do wzięcia” (Polsat Play) oraz Telewizji Polskiej - „M jak Miłość” (30.12), „Barwy szczęścia” (31.12) i „Na dobre i na złe” (18.12). Serie emitowane codziennie są udostępniane online dzień przed premierą telewizyjną - w momencie zakończenia emisji odcinka serialu w telewizji, kolejny ukazuje się w IPLI. W przypadku seriali emitowanych co tydzień, internauci mogą obejrzeć kolejny odcinek bezpośrednio po wyświetleniu poprzedniego w telewizji.

Grudzień na sportowo

Jak co miesiąc, tylko w IPLI w grudniu obejrzeć można mecze Tauron Basket Ligi: Trefl Sopot - Śląsk Wrocław (sobota, 14.12),Trefl Sopot - Asseco Gdynia (piątek, 20.12), Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław (poniedziałek, 30.12), a także transmisje z Pucharów Świata w skokach narciarskich, biegach narciarskich i biathlonie (emisje na kanale Eurosport znajdującym się w pakiecie IPLA SPORT).

Przygody w ekipie Świętego Mikołaja

Najsympatyczniejszy renifer świata i pomocnik legendarnej Eskadry Świętego Mikołaja Niko wraca na ekrany, a jego fascynujące przygody to doskonała rozrywka dla małych i starszych widzów. Bohater i jego oddani przyjaciele - rezolutna łasica Wilma i wiewiór Juliusz, mają przed sobą nie lada zadanie… muszą spędzić święta u boku nowego towarzysza mamy i przyrodniego brata, który bezustannie psoci i ściąga im na kark wigilijnych rozbójników. Przed kolacją przy świątecznym stole warto zobaczyć jak „Renifer Niko ratuje brata”.

„Śnieżka” to filmowa wersja kultowej bajki Braci Grimm „Królewna Śnieżka”, znanej dzieciom na całym świecie. Małej Carmen nigdy nie było dane poznać swojej zmarłej przedwcześnie matki. Macocha z całego serca nienawidzi dziecka i pewnego dnia postanawia pozbyć się Carmen raz na zawsze. Dziewczynce udaje się jednak uciec. Na drodze do swojego lepszego świata spotyka wesołą kompanię "małych torreadorów", którzy przyjmują ją do swojej grupy i nazywają "Śnieżka". Kiedy zła macocha dowiaduje się, że Śnieżka żyje, postanawia dokonać zbrodniczego dzieła. Czy jej się uda?

Pełne akcji i mroczne historie dla dorosłych

Jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia Henry Cavill wciela się postać głównego bohatera, Clarka Kenta w filmie „Człowiek ze stali”. Jako mały chłopiec Clark dowiaduje się, że nie pochodzi z planety Ziemia i posiada liczne nadprzyrodzone moce. Osiągając wiek pełnoletniości, zaczyna podróżować, żeby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei dla całej ludzkości.

Dla przerażonej rodziny, która zamieszkała w klimatycznym domu na farmie, spotkanie z badaczami sił nadprzyrodzonych Lorrain i Edem może okazać się ostatnią szansą na odzyskanie spokojnego życia. Właściciele posiadłości sprowadzają ich, żeby sprawdzić czy wśród mieszkańców domu nie kryje się „Obecność” kogoś jeszcze. Okazuje się, że są tam poprzedni „mieszkańcy”, a co gorsze - nie chcą odejść i pozwolić zadomowić się nowym lokatorom. Czy dwóm śmiałkom uda się poskromić najstraszniejszego demona, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia?

David (Jason Sudeikis) chciał pomóc kilku nastolatkom z sąsiedztwa, którzy wplątali się w tarapaty. Niestety pech chciał, że został okradziony z towaru i pieniędzy. W ten sposób David stał się dłużnikiem swego dostawcy Brada (Ed Helms). Żeby wyjść na prostą David musi przemycić narkotyki w akcji na dużą skalę. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytnej nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny jak mu się wydaje plan… Czy plan się uda? O tym przekonają się widzowie „Millerów”.

Na liście nowości świątecznego miesiąca są także takie tytuły, jak: „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”, „Pacific Rim”, „Nocny pociąg do Lizbony”, „Książę nie z tej bajki” oraz największe hity października i listopada: „Szybcy i wściekli 6” i „Wielki Gatsby”. Jest także gratka dla miłośników kabaretów. Równolegle z emisją w Telewizji Polsat, także w IPLI w sobotę i niedzielę 14 i 15 grudnia, o godzinie 20.00będzie można obejrzeć transmisję finałów XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej  – Ryjek 2013.

Oglądanie na wielu urządzeniach

Nowości grudnia, wydarzenia sportowe i tysiące innych materiałów z bazy IPLI można oglądać za pośrednictwem strony www.ipla.tv. Dzięki specjalnym aplikacjom są one także dostępne dla użytkowników komputerów z systemem Windows, urządzeń mobilnych z systemami Android, iOS i Windows Phone, telewizorów Smart TV (LG, Samsung, Panasonic, Sony i Philips), dekoderów Cyfrowego Polsatu, Playstation 3, Netia Playera i urządzeń Toya.

prstats.po?p=262789

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014