Nowości filmowe w Polsat Box Go: „Córka”, „Ostatni ślad”, „Najgorszy człowiek na świecie”

Data: 
15 cze 2022

W Polsat Box Go można już oglądać wielokrotnie nagradzany i nominowany do trzech Oscarów dramat psychologiczny z wielką rolą Olivii Colman – „Córka”. W ostatnich dniach w serwisie pojawiły się także trzymający w napięciu thriller „Ostatni ślad” z Gerardem Butlerem w roli głównej oraz nominowana do Oscara komedia romantyczna „Najgorszy człowiek na świecie”.

Wszystkie produkcje można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na wielu urządzeniach.

nowosci_filmowe_w_polsat_box_go_czerwiec_small.jpg

Co nowego w Polsat Box Go?

Do bogatej biblioteki filmowej serwisu Polsat Box Go dołączyły kolejne wciągające premiery prosto z kina. W serwisie można oglądać m.in.:

„Córka” – Leda (laureatka Oscara Olivia Colman) wyjeżdża wakacje do Grecji. Marzy o ciszy, czytaniu książek i wypoczywaniu na prywatnej plaży z dala od zgiełku wielkich kurortów. Jej spokój zakłóca jednak przybycie na wyspę niezwykle ekscentrycznej rodziny. Należy do niej tajemnicza Nina (Dakota Johnson), próbująca radzić sobie z trudami macierzyństwa. Obserwowanie młodej matki i jej córki wywołuje u Ledy wspomnienia, z którymi od wielu lat nie miała odwagi się skonfrontować. Wracają wspomnienia, decyzje podjęte pod wpływem emocji i przykra świadomość, że czasu nie można już cofnąć. Film zdobył aż 17 nagród, w tym m.in. za najlepszy scenariusz Maggie Gyllenhaal podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji oraz trzy nagrody Film Independent: najlepszy film, najlepszy reżyser i najlepszy scenariusz. Był również nominowany do Oscara w trzech kategoriach.

„Ostatni ślad” – żona Willa (Gerard Butler) Lisa znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a mężczyzna desperacko poszukuje prawdy. Nieoczekiwanie staje się jednak głównym podejrzanym, a na światło dzienne wychodzą skrywane sekrety i małżeńskie problemy. Rozpoczyna się brutalna walka z czasem. Zdeterminowany Will zrobi wszystko, aby rozwiązać tajemnicę i odzyskać spokój swojej rodziny. Film trafił do kin 12 maja br.

„Najgorszy człowiek na świecie” – Julie (Renate Reinsve) to niespełna trzydziestoletnie energiczna kobieta, która wiedzie szalone, pełne emocji życie. Jest w szczęśliwym związku z utalentowanym i odnoszącym sukcesy rysownikiem Akselem. Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem. Jednak pewnego dnia okazuje się, że Julie i Aksel mają różne spojrzenia na wspólną przyszłość. Kiedy na przypadkowej imprezie dziewczyna poznaje młodszego od niej Eivinda, zaczyna zastanawiać się, czy ten pewny siebie i odrobinę szalony chłopak mógłby zostać w jej życiu na dłużej.

W ofercie serwisu Polsat Box Go na widzów czekają również inne wciągające pozycje: „Córka Boga” w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej o samowystarczalnej społeczności żyjącej z dala od cywilizacji, w której pewnego dnia córka pasterza zaczyna doświadczać przerażających wizji i podważać nauki przywódcy grupy, francuski dramat „Dopóki żyję” opowiadający historię czteroosobowej rodziny próbującej stawić czoła okrutnej chorobie i pogodzić się z jej konsekwencjami oraz film katastroficzny ze znakomitym scenariuszem, niesamowitymi zdjęciami i efektami specjalnymi "Morze Północne w ogniu" o awarii platformy wiertniczej, której konsekwencje mogą zmienić losy świata (premiera 23 czerwca).

Polsat Box Go – najlepsze filmy i przedpremierowe odcinki ulubionych seriali

Poza ciekawymi premierami filmowymi w serwisie dostępne są również najnowsze polskie seriale premium, m.in.: nieszablonowy serial „Mental”, który bez cenzury mówi o zdrowiu psychicznym młodych osób, format komediowy „Backdoor. Wyjście awaryjne” oraz dostępne w całości „Układ”, „Osaczony”, „Cień” i „Mecenas Porada”. Użytkownicy serwisu znajdą tu również kinowe hity, np. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Wesele”, „Wilk, Lew i ja” (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Paddington2”, „Ślicznotki”), wydarzenia specjalne, najlepsze polskie i zagraniczne seriale, ponad 120 kanałów TV, bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a także transmisje sportowe z 20 kanałów takich jak: rodzina Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3 i 4 czy Eurosport 1 i 2.

Polsat Box Go zapewnia także dostęp do przedpremierowych odcinków wybranych produkcji Telewizji Polsat – na siedem lub jeden dzień przed emisją w telewizji. Użytkownicy serwisu jako pierwsi mogą zobaczyć nowe odcinki m.in. „Gliniarzy”, „Na ratunek 112” czy programu „Nasz nowy dom”.

Polsat Box Go – najlepsze kino na wyciągnięcie ręki

Wszystkie produkcje można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Załączone pliki: 
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 20.06.2022