Nowe treści, pakiety i kanały w IPLI na urządzenia z systemem iOS

Data: 
29 maj 2014


teaser

W App Store pojawiła się nowa aplikacja IPLI na urządzenia z systemem iOS, z nowymi pakietami, nowościami filmowymi, 36 kanałami telewizyjnymi i możliwością oglądania wydarzeń na żywo w systemie PPV.

W nowej wersji IPLI na iOS użytkownicy mogą korzystać z 10 pakietów z różnorodnymi treściami wideo dla dzieci i dorosłych: IPLA NEWS, IPLA ROZRYWKA, IPLA DZIECI, IPLA WIEDZA, IPLA MINI, IPLA MAX, IPLA FILMY I SERIALE, IPLA PREMIERY, IPLA SPORT, IPLA EXTRA.

Widzowie platformy obejrzą na iPad’ach i iPhone’ach hity od największych wytwórni, m.in. „Pod mocnym Aniołem”, „Robaczki z zaginionej doliny”, „Ida”, „Grawitacja”, „Chce się żyć”, „Płynące wieżowce” i wiele innych, a także wydarzenia udostępniane w systemie PPV, jak gale boksu czy bardzo popularne gale Konfrontacji Sztuk Walki. W aplikacji dostępna jest także pełna oferta 36 kanałów telewizyjnych na żywo. IPLA jako jedyna aplikacja umożliwia posiadaczom pakietu IPLA EXTRA pobieranie filmów na dysk urządzenia i oglądanie ich bez połączenia z Internetem.

Abonenci Cyfrowego Polsatu skorzystają w nowej wersji aplikacji IPLA z dedykowanego im pakietu IPLA MIX, a klienci sieci Plus – z pakietu IPLA PLUS.

W nowej wersji IPLI na urządzenia z systemem iOS wprowadzono również poprawki funkcjonalne oraz zmiany w układzie graficznym widoków menu w kategoriach: WIDEO, PAKIETY, LIVE, KANAŁY TV.

IPLA na iOS oferuje dostęp do bogatej bazy wideo na życzenie. Na widzów czeka najlepsza rozrywka, którą zapewniają m.in. kultowe seriale, filmy, najgłośniejsze wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, programy talk-show, przyrodnicze, publicystyczne i ekonomiczne, a dla najmłodszych – bogaty wybór najlepszych bajek.

IPLA jest liderem rynku wideo online pod względem zasięgu technicznego mierzonego liczbą i różnorodnością urządzeń, na których jest dostępna. Materiały z bogatej biblioteki serwisu można oglądać na urządzeniach mobilnych z systemem iOS, ale także za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz dzięki dedykowanym aplikacjom na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android i Windows Phone, telewizory Smart TV, dekodery Cyfrowego Polsatu, konsole PlayStation 3, dekodery Netia Player i sieci kablowej Toya.

prstats.po?p=280082

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 04.10.2014