Nowe odcinki „Lulu” już dostępne w Polsat Box Go. Romans męża, nowy biznes cukierniczy i życie ze zbuntowaną nastolatką

Data: 
17 lis 2022

Wyłącznie w Polsat Box Go są już dostępne kolejne odcinki „Lulu”, nowego serialu Kingi Dębskiej. Historia z humorem i dystansem pokazuje losy kobiety, która podczas życiowej zmiany przechodzi wiele perypetii miłosnych i biznesowych. Ważnym wątkiem są tu także wyzwania wychowawcze głównej postaci. Dziś w pakiecie Polsat Box Go Premium pojawiły dwa nowe odcinki serii – następne będą publikowane w kolejne środy.

O swojej bohaterce i pracy na planie serialu w wywiadzie dla portalu Interia.pl opowiedziała odtwórczyni głównej roli Anna Dereszowska.

Lulu przeżywa wiele perypetii miłosnych, próbuje rozwinąć biznes cukierniczy i radzić sobie z niełatwą codziennością. Do tego wychowuje zbuntowaną nastoletnią córkę, która przysparza jej szeregu różnych problemów.

– Lulu nie ma takiego backgroundu silnej kobiety, była zawsze żoną przy mężu i zajmowała się wychowywaniem córki, a to, że teraz musi stanąć na własnych nogach jest niezwykle ciekawym wątkiem – mówi Anna Dereszowska w wywiadzie dla Interia.pl. – Opowiadanie o losach kobiety, która musi tak zmienić swoje życie i to że się nie poddaje, jednocześnie wspierając swoją siostrę oraz córkę w rozwiązywaniu wielu problemów, to bardzo cenne doświadczenie.

dereszowska_wachowska.jpg

W produkcji obok Anny Dereszowskiej („Komisarz mama”, „Porady na zdrady”, „W rytmie serca”), Michała Czerneckiego („Mental”, „Rodzina na Maxa”, „Wojenne dziewczyny”) i Przemysława Sadowskiego („Na krawędzi”, „Pierwsza miłość”, „Echo serca”, „Niania w wielkim mieście”) wystąpili także: Andrzej Kłak, Marta Chodorowska, Violetta Arlak i Jacek Łuczak. Producentem „Lulu” jest Polot Media. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat.

„Lulu” to kolejna z zapowiadanych premier nowych polskich seriali znanych twórców, które sukcesywnie pojawiają się w serwisie Polsat Box Go. Jako pierwsza do biblioteki platformy trafiła produkcja obyczajowa „Rodzina na Maxa” z Anną Smołowik i Nikodemem Rozbickim w reż. Marii Sadowskiej. Kilkanaście dni później odbyła się premiera serialu political fiction na podstawie powieści Remigiusza Mroza „Wotum nieufności” w reż. Łukasza Palkowskiego.

Wszystkie premiery trafiają do pakietu Polsat Box Go Premium (promocyjna cena pakietu to 30 zł/30 dni), są dostępne bez reklam i można je oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach. Do Polsat Box Go trafi łącznie aż 10 nowych tytułów serialowych w ciągu kilku miesięcy.
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.01.2023