Nowa wersja aplikacji IPLA na urządzenia z systemem iOS

Data: 
21 lip 2016

W App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji telewizji internetowej IPLA. Użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych z systemem iOS mogą pobierać teraz wybrane materiały VOD na smartfony i tablety i odtwarzać je bez wykorzystywania dostępu do Internetu. Nowa funkcja świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów i wakacji. 

Oprócz możliwości oglądania ulubionych kanałów telewizyjnych, popularnych seriali, programów, serwisów informacyjnych, filmów, bajek, kabaretów i koncertów, najnowsza wersja aplikacji na iOS, oznaczona numeracją 4.2.1, umożliwia pobieranie wideo bezpośrednio na urządzenie. Po zapisaniu materiałów możliwe jest ich odtwarzanie nawet w miejscach bez dostępu do Internetu lub z ograniczonym zasięgiem, np. w samolocie, w lesie, nad jeziorem czy w górach. Rozwiązanie to pozwala na zaoszczędzenie pakietu danych. Nowa funkcja wyróżnia IPLĘ na tle innych aplikacji VOD w Polsce.

3_urzadzenia.png

Nowa wersja aplikacji jest dostępna dla wszystkich użytkowników. W Polsce wideo mogą zapisywać internauci posiadający pakiet IPLA EXTRA (możliwość pobrania materiałów Telewizji Polsat oraz filmów dla dzieci) oraz IPLA DZIECI (możliwość pobrania bajek dla dzieci), za granicą – posiadający pakiet IPLA WORLD (możliwość pobrania popularnych seriali Telewizji Polsat).

Biblioteka materiałów z prawem do czasowego ich zapisu będzie sukcesywnie poszerzana o nowe pozycje. Wśród materiałów dostępnych w różnych pakietach, na ten moment do pobrania znalazły się m.in.:

  • krótkie i długie filmy dla najmłodszych: 26 obrazów długometrażowych i 13 krótkich serii, łącznie ponad 350 materiałów wideo,
  • najciekawsze i najczęściej oglądane seriale Telewizji Polsat, np. Przyjaciółki, Malanowski i Partnerzy, Małolaty, Drwale, Pielęgniarki, Świat według Kiepskich, Chłopaki do wzięcia, Ewa gotuje, Nasz nowy dom. Razem to ponad 7 tys. materiałów wideo.

Po pobraniu materiałów wideo można je oglądać na swoim telefonie lub tablecie przez 48 godz. Po tym okresie trzeba na nowo zalogować się do swojego konta w IPLI. 

Najnowsza wersja aplikacji na urządzenia z systemem iOS jest już dostępna w App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/ipla/id364900798?mt=8


Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 21.07.2016