Nowa wersja aplikacji IPLA na urządzenia z systemem Android – odtwarzaj materiały bez dostępu do Internetu!

Data: 
15 wrz 2016

Cyfrowy Polsat wprowadza nowość dla użytkowników telewizji internetowej IPLA korzystających z systemu operacyjnego Android. W Google Play dostępna jest już nowa wersja aplikacji, dzięki której użytkownicy mogą pobierać wybrane materiały VOD, w tym seriale Telewizji Polsat, na tablety i smartfony i odtwarzać je bez dostępu do Internetu. W lipcu br. taką samą możliwość otrzymali użytkownicy korzystający z systemu operacyjnego iOS. Nowa funkcja wyróżnia IPLĘ na tle innych aplikacji VOD w Polsce.

Teraz także użytkownicy systemu operacyjnego Android mogą zapisywać wybrane filmy, seriale lub programy bezpośrednio na swoim urządzeniu. Funkcja pobierania wideo umożliwia odtworzenie materiałów na tablecie lub smartfonie, również w miejscach bez dostępu do Internetu lub z ograniczonym zasięgiem, np. w samolocie, pociągu czy w lesie. Kolejnym plusem jest możliwość zaoszczędzenia pakietu danych. Nowość wyróżnia IPLĘ na tle innych aplikacji VOD w Polsce i na świecie.

komunikat_prasowy_wirtualnemedia_v2.jpg

Bogata biblioteka materiałów do pobrania

Wśród materiałów dostępnych do pobrania znajdują się obecnie m.in:

  • znane i lubiane seriale i programy rozrywkowe z najnowszej jesiennej ramówki Telewizji Polsat: Przyjaciółki, Świat według Kiepskich, Pierwsza miłość, Zdrady, Trudne sprawy, Pielęgniarki, Dlaczego ja, Ewa gotuje, Na ratunek 112, Rinke za kratami, Nasz nowy dom, Kabaret na żywo, Gliniarze;
  • archiwalne odcinki najciekawszych i najczęściej oglądanych w IPLI seriali Telewizji Polsat – razem ponad 7 tys. materiałów wideo;
  • krótkie i długie filmy dla najmłodszych: 26 obrazów długometrażowych i 13 krótkich serii – łącznie ponad 350 materiałów wideo;
  • ponad 300 filmów fabularnych;
  • telenowele wenezuelskie.

Biblioteka materiałów z prawem do czasowego ich zapisu będzie sukcesywnie poszerzana o nowe pozycje.

Możliwość pobierania treści w Polsce oraz za granicą

Użytkownicy korzystający z aplikacji w Polsce będą mogli pobrać na tablet lub smartfon:

  • ponad 7,5 tys. wideo spośród materiałów dostępnych w modelu aVOD (tj. wideo bezpłatne i udostępniane użytkownikom z reklamami). Są to wybrane: seriale i programy Telewizji Polsat, telenowele wenezuelskie, filmy i serie dla dzieci oraz inne VOD. Aby pobrać te materiały, trzeba posiadać pakiet IPLA EXTRA, który umożliwia jednocześnie oglądanie wideo bez reklam.
  • wybrane filmy, seriale i serie dostępne w pakietach IPLA FILMY I SERIALE oraz IPLA DZIECI. Pobranie ww. wideo dostępnych w pakietach tematycznych będzie możliwe przy jednoczesnym zakupie pakietu IPLA EXTRA.

Użytkownicy korzystający z najnowszych wersji aplikacji IPLA za granicą będą mogli pobrać popularne propozycje Telewizji Polsat, wykupując pakiet IPLA WORLD.

Inne nowości w aplikacji IPLA na Android

Nowa wersja aplikacji IPLA na Android wprowadza ponadto dodatkowe funkcje:

  • w większości seriali Telewizji Polsat dostępne są napisy. Materiały te oznaczone są ikonką przekreślonego ucha. Dzięki napisom na materiałach wideo bardzo duża biblioteka seriali dostępna jest dla osób z dysfunkcją słuchu. Napisy dostępne są także poprzez stronę WWW IPLI, w przeglądarce Internet Explorer oraz Firefox;
  • możliwość przełączania kanałów TV podczas oglądania jednego z nich. Nareszcie nie trzeba będzie wychodzić z playera, aby przełączyć program lub sprawdzić bieżące propozycje innych kanałów TV;
  • możliwość „odłożenia” materiału do listy Obejrzyj później. Użytkownik może w prosty sposób zaznaczyć materiał, do którego chciałby wrócić za jakiś czas.

Udoskonalona wersja aplikacji na urządzenia z systemem Android dostępna jest w sklepie Google Play: https://play.google.com/store/search?q=ipla.

Użytkownicy korzystający z urządzeń z systemem operacyjnym iOS mogą pobrać ją z AppStore: https://itunes.apple.com/pl/app/ipla/id364900798?mt=8.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 15.09.2016