Najlepsze programy i seriale z wiosennej ramówki Polsatu w IPLI. Już dziś pierwszy odcinek show „Śpiewajmy razem. All Together now” z Beatą Kozidrak w roli kapitana jury.

Data: 
06 mar 2019

Użytkownicy IPLI mogą oglądać produkcje rozrywkowe i nowe odcinki seriali Telewizji Polsat z wiosennej oferty programowej. Są to znane i lubiane formaty takie jak: „Śpiewajmy razem. All Together Now”, który ma premierę dziś wieczorem, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Nasz nowy dom” czy „Kabaret na żywo”. A ponadto nowe odcinki docenianych przez widzów seriali: „Przyjaciółki”, „Ślad”, „Pierwsza miłość”, „W rytmie serca” i „Świat według Kiepskich”. Wybrane tytuły są  dostępne przed emisją w telewizji i bez reklam w pakiecie IPLA EXTRA PREMIERY, a cały najnowszy sezon serialu „Przyjaciółki” – w pakiecie IPLA PRZYJACIÓŁKI SEZON 13, który jest nowością w ofercie IPLI.

Już dziś o godzinie 20.35, na żywo w IPLI będzie można obejrzeć pierwszy odcinek show „Śpiewajmy razem. All Together now” z Beatą Kozidrak w roli nowego kapitana jury. To format, w którym zadaniem uczestnika jest zaśpiewać tak, by porwać do wspólnej zabawy jak największą liczbę jurorów. Oprócz Beaty Kozidrak w programie pojawią się także: nowy prowadzący, prezenter radiowy i telewizyjny Mariusz Kałamaga oraz nowi jurorzy.

Wiosna to również kolejna edycja programu „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”, w  którym udział biorą m.in. najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska wraz ze Stefano Terrazzino, modelka Anna Jagodzińska, której partneruje Michał Jeziorowski oraz złota medalistka Mistrzostw Świata dla Niepełnosprawnych w biegu na 1500 metrów – Joanna Mazur, u boku której tańczy Jan Kliment. W programie występuje także twórca internetowy – Tomasz „Gimper” Działowy, dobrze znany widzom IPLI prowadzący programu „Lekko nie będzie”. „Gimper” tańczy z Natalią Głębocką.

wiosna_w_ipli.jpg

Kto najwierniej przeistoczy się w największe ikony światowej sceny muzycznej, okaże się podczas nowej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W IPLI można już oglądać pierwsze odcinki 11  sezonu tego programu.

Nowa ramówka Polsatu w IPLI to także m.in. kultowy „Kabaret na żywo” z czołówką polskich kabaretów bez cenzury, „Nasz Nowy Dom”, w którym prowadząca Katarzyna Dowbor oraz architekci pomagają uczestnikom radzić sobie z trudnymi warunkami mieszkaniowymi, oraz propozycje kulinarne Ewy Wachowicz w programie „Ewa gotuje”.

Nowe sezony seriali Polsatu także przed premierą TV w pakiecie IPLA EXTRA PREMIERY

Wiosna to także nowe odcinki seriali doskonale już znanych widzom. Są wśród nich: „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „W rytmie serca”, „Ślad”, a także serie paradokumentalne „Gliniarze”, „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112”, „Policjanci i Policjantki”.

Premierowe odcinki seriali emitowanych co tydzień, takich jak „Przyjaciółki” czy „W rytmie serca”, internauci obejrzą aż 7 dni przed premierą w telewizji dzięki pakietowi IPLA EXTRA PREMIERY. Seriale codzienne, takie jak „Pierwsza miłość”, są udostępniane na dzień przed emisją telewizyjną.

Pakiet IPLA EXTRA PREMIERY zapewnia dostęp do seriali Telewizji Polsat i TV4 – także ich odcinków przedpremierowych – bez reklam. „Zdejmuje” on także reklamy ze wszystkich treści dostępnych w IPLI. W ramach pakietu użytkownicy korzystający z  urządzeń z systemami operacyjnymi Android albo iOS mogą też korzystać z opcji pobierania wybranych treści na urządzenie. Wystarczy zapisać odcinek na telefonie lub tablecie, by oglądać go bez dostępu do Internetu. Pakiet kosztuje 10 zł miesięcznie i można wypróbować go bezpłatnie przez  14 dni.

Nowość - cały najnowszy sezon „Przyjaciółek” w jednym pakiecie

Porażki i sukcesy, bujne życie uczuciowe i towarzyskie, trudne decyzje, skomplikowane relacje rodzinne, ale przede wszystkim prawdziwa przyjaźń. Za to widzowie od blisko 7 lat kochają "Przyjaciółki". W IPLI cały 13 sezon serialu został udostępniony w jednym pakiecie IPLA PRZYJACIÓŁKI SEZON 13. Fani serialu nie muszą już czekać na emisję kolejnych odcinków w telewizji, dzięki udostępnieniu całości mogą decydować, kiedy i w jaki sposób obejrzą kolejne przygody swoich ulubionych bohaterów. Cena pakietu to 20 zł.

Zajrzyj z IPLĄ za kulisy swojej ulubionej produkcji                  

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowuje materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w IPLI bezpłatnie jako dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści, w tym ponad 100 stacji telewizyjnych, popularne seriale Telewizji Polsat dostępne wcześniej niż w TV, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych, bogatą bibliotekę filmów i seriali, dziesiątki tysięcy materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, bajki, newsy oraz publicystykę. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV. Ponadto mogą kontynuować oglądanie materiału na innym urządzeniu (opcja „Oglądaj dalej”) i wygodnie przełączać się między nimi. IPLA zaproponuje też treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji i systemowi rekomendacji.

 

Załączone pliki: 
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 06.03.2019