Najlepsze kino na Święta i Nowy Rok w Polsat Box Go

Data: 
22 gru 2022

Na wyjątkowy świąteczny i noworoczny czas Polsat Box Go przygotował nowości dla całej rodziny: filmowe produkcje – prosto z kina „Szczęścia chodzą parami” i „Jeżyk i przyjaciele” oraz „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”, a także całe sezony najnowszych seriali premium – „Wotum nieufności” i „Rodzina na Maxa”.

Nowe propozycje ma także Disney+, którego produkcje można oglądać w ramach pakietu Polsat Box Go Premium z usługą Disney+. Są to m.in.: „Willow”, „Śnięty Mikołaj”, „Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej Święta” oraz „Dziwny świat”.

W Polsat Box Go wszystkie pozycje można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji na wielu urządzeniach.

Świąteczne premiery filmowe w Polsat Box Go to m.in.:

  • „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” (premiera 24 grudnia br.) – współczesna kontynuacja jednej z najlepszych polskich komedii. Miłość Agnieszki (Aleksandra Hamkało) i Marcina (Nikodem Rozbicki) rozkwita, podobnie jak Kasi (Grażyna Błęcka-Kolska) i profesora Wolańskiego (Zdzisław Wardejn). Sielankę młodych przerywa jednak Bożenka (Anna Mucha), która próbuje zemścić się na Marcinie za nieodwzajemnione uczucie. W domu Piotrusia (Maciej Zakościelny) i Marlenki (Katarzyna Skrzynecka) nieoczekiwanie pojawia się teściowa (Dorota Stalińska), burząc spokój zakochanych. Gdy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu, nastąpi tytułowy koniec świata.
  • „Jeżyk i przyjaciele” (już dostępny) – piękna i pouczająca historia jeżyka Mili i wiewiórki Mędrka, pary najlepszych przyjaciół zamieszkujących leśną polanę, którzy wyruszają do Lasu Niedźwiedzi, aby uratować leśne stworzenia przed wielką suszą. Choć dzielna Mila i przebojowy Mędrek będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.
  • „Szczęścia chodzą parami” (premiera 3 stycznia 2023 r.) – polska komedia romantyczna pełna zabawnych i nieoczekiwanych zwrotów akcji, która kinową premierę miała zaledwie we wrześniu br. Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa i pewna siebie projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par, przekonanym, że ściąga na swoje wybranki pecha. Choć Malwina nie daje temu wiary, w jej życiu następuje seria niefortunnych zdarzeń. Pełen obaw Bruno jednak nie zamierza się tym razem poddać.
najlepsze_filmowe_hity_na_swieta_i_nowy_rok_w_polsat_box_go_grafika.png

Całe sezony znakomitych polskich seriali

W serwisie Polsat Box Go są już dostępne całe sezony najnowszych polskich seriali premium: „Wotum nieufności” i „Rodzina na Maxa”. Oba tytuły można znaleźć wyłącznie w Polsat Box Go, a w ich produkcję zaangażowało się grono znakomitych twórców filmowych i aktorów. Produkcje można oglądać w ramach pakietu Polsat Box Go Premium dostępnego w promocyjnej cenie 30 zł/30 dni.

  •  „Rodzina na Maxa” to opowieść o miłości i łamaniu społecznego tabu. Młody barman Max (Nikodem Rozbicki) poznaje kobietę swojego życia – Karolinę (Anna Smołowik), która jest obarczona bagażem doświadczeń. Ma trójkę dorastających dzieci i mieszka pod jednym dachem z eksteściową (Ewa Kasprzyk). Ich relacja przyniesie wiele wzruszeń oraz niespodziewanych i zabawnych sytuacji. W 13-odcinkowej produkcji w reżyserii Marii Sadowskiej wystąpili także m.in.: Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Małecki, Mila Jankowska, Zofia Świątkiewicz, Maksymilian Zieliński, Ina Sobala, Zofia Stafiej, Filip Orliński, Helena Sujecka oraz Michał Czernecki. Spot dostępny TU.
  • „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, to historia o kulisach władzy i polityki. Po abdykacji prezydenta RP, zgodnie z Konstytucją, do czasu wyborów zastępuje go marszałek Sejmu Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska). Głównym przeciwnikiem Darii w walce o prezydenturę zostaje Patryk Hauer (Antoni Pawlicki). Nieoczekiwanie, podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczny spisek sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy. Reżyserem 6-odcinkowej produkcji jest Łukasz Palkowski. W obsadzie znaleźli się m.in.: Antoni Pawlicki, Katarzyna Dąbrowska, Zofia Wichłacz, Leszek Lichota, Anna Mrozowska, Dorota Kolak, Józef Pawłowski, Cezary Łukaszewicz, Grzegorz Małecki, Piotr Głowacki. Spot dostępny TU.
cale_sezony_wotum_nieufnosci_i_rodziny_na_maxa_tylko_w_polsat_box_go.jpg

Święta w Disney+

W ramach opcji Polsat Box Go Premium z usługą Disney+ poza świąteczno-noworocznymi propozycjami, ponad 100 kanałami TV oraz rozbudowaną biblioteką filmów, najnowszych seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych można oglądać również nowości z biblioteki Disney+, m.in.:

  • „Willow” (już dostępny) – wiele lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie legendarny czarownik Willow wyrusza w niebezpieczną misję ratunkową w najnowszym serialu. Towarzyszy mu nietypowa grupa śmiałków. Wspólnie docierają do miejsc, o których im się nie śniło.
  • „Śnięty Mikołaj” (już dostępny) – Scott Calvin jest Świętym Mikołajem od prawie trzech dekad. Wraz ze spadkiem popularności świąt Bożego Narodzenia słabnie również jego magia. Gdy odkrywa, że istnieje sposób, aby przejść na emeryturę i skupić się na byciu mężem i ojcem, rozpoczyna poszukiwania godnego następcy.
  • „Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej Święta” (już dostępny) – dwoje członków spośród tytułowych strażników chce przygotować Quillowi niezapomnianą świąteczną niespodziankę. Wyruszają więc na Ziemię, gdzie przy okazji doświadczają wielu niespodziewanych i zabawnych sytuacji.
  • „Dziwny świat” (premiera 23 grudnia br.) – oryginalna, pełna akcji produkcja Walt Disney Animation Studios opowiada o legendarnej rodzinie odkrywców, która trafia do niezbadanej krainy. Spotykają tam nietypową paczkę, do której należą psotna klucha, trójnogi pies i liczne wygłodniałe stworzenia.

Wszystkie produkcje w Polsat Box Go można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 28.12.2022