„To musi być miłość” Najnowsza polska premiera na wyłączność w Polsat Box Go

Data: 
26 maj 2022

„To musi być miłość” – zabawna polska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, która swoją kinową premierę miała zaledwie pół roku temu, dostępna jest na wyłączność w serwisie Polsat Box Go. Ta pełna dobrego humoru i wzruszeń historia przenosi widza w świat miłosnych zawirowań trzech sióstr, które muszą zdecydować, co dalej z ich życiem.

Produkcję można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

to_musi_byc_milosc_small.jpg

Akcja filmu, za którego reżyserię odpowiada Michał Rogalski, rozgrywa się pomiędzy Bożym Narodzeniem a Sylwestrem. Opowiada o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni. Matka trzech dorosłych córek wyjeżdża do Sopotu, aby jeszcze raz przemyśleć decyzję o swoim ślubie. Niespodziewanie dołączają do niej córki. Okazuje się, że ich związki nie są tak idealne, jak się im wydawało. W ramach rodzinnych obrad muszą zmierzyć się z rzeczywistością i zdecydować, co dalej. Tymczasem ich partnerzy zrobią wszystko, aby naprawić błędy i odzyskać zaufanie. Doprowadza to do wielu niespodziewanych i zabawnych sytuacji.

W produkcji wystąpili m.in.: Małgorzata Kożuchowska („Wygrać marzenia”, „Gierek”, „Rodzinka.pl”, „Listy do M. 2”), Anna Smołowik („Podatek od miłości”, „Juliusz”, „Prosta historia o morderstwie”, „Listy do M. 4”), Ina Sobala („Najlepszy”, „Żmijowisko”, „39 i pół tygodnia”, „Chyłka”), Małgorzata Zajączkowska („Noc Walpurgi”, „Constans”, „Pogoda na jutro”, „Planeta Singli. Osiem historii”), Tomasz Karolak („Listy do M.”, „Kuchnia”, „Rodzinka.pl”, „Miłość do kwadratu”), Rafał Królikowski („Pół serio”, „Nigdy w życiu”, „Hotel 52”, „W jak morderstwo”), Mateusz Rusin („Mecenas Porada”, „Ranczo”, „Powidoki”, „Volta”) i Jan Englert („Przepis na życie”, „Chyłka”, „Dziewczyny z Dubaju”, „Świadek”).

Za produkcję odpowiada Akson Studio, a koproducentami są: Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Film był współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Do kin wprowadziła go Dystrybucja Mówi Serwis. Scenariusz napisała Agnieszka Pilaszewska, a autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki. Kinowa premiera miała miejsce 5 listopada 2021 r.

Jak obejrzeć „To musi być miłość” w Polsat Box Go?

Użytkownicy Polsat Box Go mogą wypożyczyć „To musi być miłość” za 20 zł na 48 godzin i oglądać w tym czasie produkcję dowolną ilość razy. Film jest dostępny bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Polsat Box Go – co oglądać?

W Polsat Box Go oprócz najnowszego filmu „To musi być miłość” użytkownicy znajdą również inne kinowe hity, np. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Wesele”, „Wilk, Lew i ja” (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Paddington2”, „Ślicznotki”) oraz polskie seriale premium, m.in.: nieszablonowy serial „Mental”, który bez cenzury mówi o zdrowiu psychicznym młodych osób, format komediowy „Backdoor. Wyjście awaryjne” oraz dostępne w całości: „Układ”, „Osaczony”, „Cień” i „Mecenas Porada”. W serwisie można także oglądać wydarzenia specjalne, najlepsze polskie i zagraniczne seriale, ponad 120 kanałów TV, bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a także transmisje sportowe z 20 kanałów takich jak: rodzina Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3 i 4 czy Eurosport 1 i 2.

Polsat Box Go zapewnia także dostęp do przedpremierowych odcinków wybranych produkcji Telewizji Polsat – na siedem lub jeden dzień przed emisją w telewizji. Użytkownicy serwisu jako pierwsi mogą zobaczyć nowe odcinki m.in. „Pierwszej miłości”, „Gliniarzy”, „Na ratunek 112” czy programu „Nasz nowy dom”.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.05.2022