Multimedialny Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G w ofercie Cyfrowego Polsatu

Data: 
28 cze 2013

Cyfrowy Polsat wprowadza do oferty nowy siedmiocalowy tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G, który zapewniania dostęp do mobilnego Internetu, umożliwia korzystanie z bogatej bazy multimediów dzięki zainstalowanym aplikacjom ipla, HBO GO i muzo, a także ułatwia dotarcie do celu podróży z pomocą aplikacji GPS. Tablet można kupić na raty już za 0 zł na start w nowej ofercie ratalnej dostępnej wraz z Taryfami Multimedialnymi.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G to doskonałe rozwiązanie dla mobilnych użytkowników, którzy chcieliby przez cały dzień mieć przy sobie nowoczesne i praktyczne urządzenie umożliwiające swobodny dostęp do Internetu i multimedialnej rozrywki. System Android 4.1.2 zainstalowany na tablecie pozwala na intuicyjne korzystanie z urządzenia oraz najnowszych aplikacji, a dwurdzeniowy procesor – na płynne odtwarzanie filmów (także w jakości HD) i muzyki oraz sprawne pobieranie plików. Preinstalowane na tablecie aplikacje: ipla, muzo i HBO GO zapewnią prosty dostęp do ogromnej bazy filmów, seriali, programów telewizyjnych i muzyki. Kierowcom przyda się aplikacja Navi Expert (GPS), która zagwarantuje komfort podróży: pokieruje do wyznaczonego miejsca, poinformuje o natężeniu ruchu, umożliwiając omijanie korków i wskaże użyteczne miejsca na trasie. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i wszystkie potrzebne funkcjonalności tablet może z powodzeniem zastępować smartfon.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G jest dostępny w nowej ofercie ratalnej Cyfrowego Polsatu. Została ona przygotowana w oparciu o innowacyjne Taryfy Multimedialne, w ramach których korzystanie z wybranych treści w Internecie, w tym wideo, stron WWW oraz serwisów społecznościowych nie pomniejsza wybranego, miesięcznego pakietu danych. Wybór odpowiedniego dla siebie pakietu umożliwia swobodne surfowanie w ulubiony sposób bez obaw o koszty.

Wraz z nowym tabletem można wybrać jeden z pięciu pakietów danych: 3GB za 29,90 zł/mies., 10GB za 49,90 zł/mies., 15GB za 59,90 zł/mies., 20GB za 79,90 zł/mies. i 25GB za 99,90 zł/mies. lub 119,90 zł/mies. (w zależności od zakresu opcji dodatkowych). Oferta daje duże pole wyboru liczby rat, od 9 dla osób, które chciałyby szybko spłacić należność do 36 – dla tych, którzy preferują spłacanie mniejszych kwot.

Nowa oferta ratalna zastąpiła dotychczasową z jednym pakietem danych. Zarówno nowy Samsung Galaxy Tab.2 7.0 3G, jak i inne tablety, które oferuje Cyfrowy Polsat są teraz dostępne ze wszystkimi pakietami począwszy od 3 GB za 29,90zł/mies., a laptop – od pakietu 10 GB za 49,90/mies.

prstats.po?p=247630

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014