Mocne kino i największe imprezy sportowe w styczniowej ofercie IPLI

Data: 
11 sty 2017

W nowym roku największa telewizja internetowa IPLA przygotowała świeżą porcję filmowych hitów. W ofercie znalazły się m.in.: trzymająca w napięciu historia o zbrodni, zdradzie i kościele „Sługi boże”, niesamowita opowieść o przyrodzie „Królestwo”, wystrzałowa i zakręcona komedia „Pan Idealny”, nowa komedia romantyczna Woody’ego Allena „Śmietanka towarzyska”, nominowany do trzech Złotych Globów film sensacyjny „Aż do piekła”, inteligentna komedia „Plan Maggie” oraz dynamiczny thriller „Kontrola absolutna”. W styczniu nie zabraknie również gorących, sportowych emocji. Nowy kanał w jakości HD – Eleven Extra, trwający Puchar Świata w skokach narciarskich, gala FEN 15 oraz Australian Open 2017 dostarczą moc ekscytujących i niezapomnianych wrażeń.

Mocne kino na mroźne wieczory

Klimatyczny dreszczowiec Mariusza Gawrysia „Sługi boże” z Bartłomiejem Topą i Małgorzatą Foremniak w rolach głównych jest idealną propozycją dla widzów szukających emocji. Kiedy młoda kobieta popełnia samobójstwo, do śledztwa zostają przydzieleni polski komisarz i berlińska policjantka. Czy Warski i Ana nauczą się współpracować ze sobą i ochronią kolejną niewinną ofiarę? Obraz nagrodzony został Złotym Klakierem i Złotym Szczeniakiem.  

Thriller reżysera „Szklanej pułapki 5” – Johna Moore’a – „Kontrola absolutna” to opowieść o człowieku, który znajduje się samym szczycie i nie spodziewa się, że już niedługo ktoś postanowi go z niego zepchnąć. Pierce Brosnan stanie do walki z niebezpiecznym psychopatą. By obronić swą rodzinę, mężczyzna nie cofnie się przed niczym.

„Aż do piekła” to jeden z najlepiej ocenianych filmów sensacyjnych ostatnich lat. W nowoczesnym kinie, którego akcja rozgrywa się na zachodzie Teksasu, gdzie rządzi bezprawie i przemoc, wystąpiła iście gwiazdorska obsada: Jeff Bridges, Chris Pine oraz Ben Foster. Muzykę skomponowali Nick Cave i Warren Ellis, za kostiumy odpowiedzialna jest Polka – Małgosia Turzańska.

W sercu lasukomunikat_prasowy_styczen_ver3.jpg

Przyrodniczy dokument „Królestwo” zapewni wspaniałe filmowe doświadczenie i niesamowitą przygodę dla całej rodziny. Twórcy dokumentalno-przyrodniczego cyklu „Mikrokosmos” i „Makrokosmos” tym razem pokażą niesamowity świat prapuszczy. Oczami jej mieszkańców widzowie będą mogli odkryć historię natury, naszego kontynentu oraz człowieka. W rolę narratora wcieliła się Krystyna Czubówna.

Opowieść o miłości i cynizmie

Akcja komedii romantycznej Woody’ego Allena „Śmietanka towarzyska” rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia. W filmie wystąpiła cała plejada gwiazd, w tym nominowani do Oscara i Złotego Globu Jesse Eisenberg i Steve Carell oraz zaliczane do najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia Kristen Stewart i Blake Lively.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o związkach, ale boicie się zapytać

„Pan Idealny” to komedia romantyczna, kino akcji, czarny humor i ironia, a wszystko to mocno wstrząśnięte i zmieszane. Martha (Anna Kendrick) nie ma ręki do gotowania i szczęścia do facetów. Kiedy w końcu poznaje swojego Pana Idealnego (Sam Rockwell), okazuje się, że jest on płatnym mordercą. Czy uda im się stworzyć duet idealny niczym Bonnie i Clyde? 

Maggie bardzo chciałaby zostać matką. Problem w tym, że kobieta nie potrafi zakochać się na dłużej niż 6 miesięcy. Postanawia wybrać potencjalnie najlepszego mężczyznę i zajść z nim w ciążę. Los sprawia jej jednak psikusa i Maggie zakochuje się w kimś innym. „Plan Maggie” to miejska komedia romantyczna, w której w głównych rolach wystąpili Greta Gerwig, Ethan Hawke oraz Julianne Moore.

Nowy kanał sportowy i największe turnieje

Wielbicieli najlepszego sportu z pewnością ucieszy dodanie nowego kanału. Do pakietu IPLA ELEVEN SPORTS dodany został Eleven Extra! Dostępny przez 24 godziny na dobę kanał prezentuje czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz filmy dokumentalne o tematyce sportowej. Cena pakietu IPLA ELEVEN SPORTS to 15 zł.

Już 13 stycznia skoczkowie biorący udział w Pucharze Świata w skokach narciarskich przeniosą się w nasze polskie, rodzinne strony – do Wisły, a następnie do Zakopanego. Końcówka miesiąca pokaże natomiast, jak zawodnicy poradzą sobie w niemieckim Willingen. Polacy do boju!

14 stycznia w dolnośląskim Lubinie odbędzie się kolejna już gala Fight Exclusive Night. W hali RCS walkę o pas stoczą ze sobą Paweł Biszczak i Wojciech Wierzbicki. Rękawice skrzyżują również Boubacar Balde vs Marcin Zontek, Kamil Gniadek vs Michał Michalski, Martina Fendrichova vs Róża Gumienna, Oskar Somerfeld vs Albert Odzimkowski i inni.

W drugiej połowie stycznia (16-29.01) odbędzie się Australian Open 2017. Tytułów będą bronić Novak Djoković i Andżelika Kerber. Jak poradzi sobie trójka reprezentujących Polskę zawodników – Agnieszka Radwańska, Magda Linette i Jerzy Janowicz? Pula tegorocznych nagród będzie rekordowa i przekroczy 50 mln dolarów australijskich, zapowiadają się więc gorące emocje.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 11.01.2017