Miłość vs. przeciwności losu 1:0. Drugi sezon komediowej „Rodziny na Maxa” już w Polsat Box Go.

Data: 
19 sty 2024

Do serwisu Polsat Box Go trafił premierowy odcinek drugiego sezonu serialu „Rodzina na Maxa”. To historia pełna życiowych sytuacji i barwnych postaci. W centrum jej wydarzeń stoją Karolina i Max – para, którą połączyło uczucie, pomimo różnicy wieku. Produkcję promuje spot nawiązujący do początków związku Karoliny i Maxa.

Pierwszy sezon serialu dostępny jest w całości na platformie Polsat Box Go. Premierowy odcinek kontynuacji już w serwisie, kolejne – co piątek, w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Spot promujący serial „Rodzina na Maxa” w Polsat Box Go

Plakat i zdjęcia głównych postaci


rodzina_na_maxa24mat.telewizjapolsat.jpg

Od czego się zaczęło

„Rodzina na Maxa” to lekka komedia obyczajowa. Historia zaczyna się od spotkania Karoliny i dużo młodszego od niej Maxa. Między tą dwójką rodzi się uczucie, ale para musi pokonać wiele przeszkód, żeby być razem. Karolina jest dużo starsza, ma trójkę dzieci i mieszka pod jednym dachem z byłą teściową. Max dopiero startuje w dorosłe życie – miłość do Karoliny stawia go w obliczu poważnych decyzji.

Nowe wyzwania „Rodziny na Maxa”

Drugi sezon zaczyna się sielankowo. Karolina i Max są razem, wszystko się układa. Więcej problemów ma przyjaciel Maxa – Filip. Nie wie, jak przekonać swoją partnerkę Beatę do tego, że jest już gotów, by zostać rodzicem. Czarne chmury nadciągają, gdy Karolina traci pracę. Mamy też wątek Julii i Marka, którzy pomimo decyzji o rozwodzie, nie mogą się rozstać i robią sobie na złość. Stopniowo problemów rodzi się coraz więcej.

Bohaterów serialu da się lubić. Choć na ich drodze staje wiele przeszkód, dobrze sobie z nimi radzą. Serial relaksuje i bawi, poruszając tematy „z życia wzięte”. Pojawia się tu wiele ważnych pytań – jak stworzyć udany związek przy dużej różnicy wieku? Jakie są plusy i minusy takiej relacji? Co trapi dzisiejszych nastolatków? Jaka jest współczesna rodzina? Czy można się rozstać w zgodzie? Jak ważna w życiu jest przyjaźń?

 W obsadzie znani i lubiani aktorzy

W obsadzie drugiego sezonu „Rodziny na Maxa” znaleźli się zarówno doświadczeni, jak i początkujący aktorzy. Pierwszoplanowo na ekranie Anna Smołowik jako Karolina i Nikodem Rozbicki jako Max. Partnerują im Sonia Bohosiewicz – w roli zadziornej i bezpośredniej Julii oraz Grzegorz Małecki – jako zakochany w żonie Marek. Byłą teściową Karoliny gra Ewa Kasprzyk. Zbuntowaną Beatę – Zofia Stafiej, jej chłopaka Filipa – Filip Orliński.

Kontynuacja serialu została zrealizowana na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem tytułu jest TFP. Za reżyserię drugiego sezonu odpowiadają Marta Karwowska, Grzegorz Mołda oraz Maria Sadowska. Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

Premiery seriali w pakiecie Polsat Box Go Premium

„Rodzina na Maxa 2” jest kolejnym nowym, polskim tytułem po „Grzechach sąsiadów”, „Krwi” i „Rafim”, który trafia na wyłączność do serwisu. Pakiet Polsat Box Go Premium zapewnia przedpremierowy dostęp do wybranych produkcji Polsatu i TV4, ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki seriali i filmów, w tym hitów kinowych, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek. Promocyjna cena pakietu to 30 zł/30 dni.

rodzina_na_maxa29mat.telewizjapolsat.jpg

 

rodzina_na_maxa213_mat.telewizjapolsat.jpg

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 19.01.2024