„Miłość na pierwszą stronę” i „Nie cudzołóż i nie kradnij” – filmowe nowości prosto z kina w Polsat Box Go

Data: 
08 lut 2023

W Polsat Box Go będzie można oglądać kolejne filmowe hity, zaledwie kilkanaście tygodni po ich premierze kinowej. W środę, 8 lutego tylko w Polsat Box Go premiera komedii romantycznej w reżyserii Marii Sadowskiej „Miłość na pierwszą stronę” z Olgą Bołądź i Piotrem Stramowskim w rolach głównych, a dwa dni później, 10 lutego do serwisu trafi film Mariusza Kuczewskiego „Nie cudzołóż i nie kradnij”, w którym występują m.in. Mateusz Banasiuk, Mariusz Drężek, Cezary Pazura i Julia Wieniawa.

Wszystkie produkcje dostępne w Polsat Box Go można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

miloscnapierwszastrone_small.jpg

Spoty: „Miłość na pierwszą stronę” oraz „Nie cudzołóż i nie kradnij”

  • „Miłość na pierwszą stronę” – historia narodzin uczucia pomiędzy współczesnym Kopciuszkiem – Niną (Olga Bołądź) i księciem, czyli przystojnym synem pary prezydenckiej Robertem (Piotr Stramowski). Życie Niny w jednej chwili przewróciło się do góry nogami i jest w trakcie życiowej przemiany. Przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. Robert próbuje żyć na własnych zasadach, z dala blasku fleszy, jednak może się to okazać trudniejsze niż przypuszcza. Nieoczekiwanie ich drogi łączą się i między bohaterami pojawia się uczucie, które może okazać się tym na całe życie. Za reżyserię formatu odpowiada Maria Sadowska, a scenariusz napisał Mariusz Kuczewski. W produkcji poza Olgą Bołądź i Piotrem Stramowskim zobaczymy także: Mateusza Damięckiego, Magdalenę Schejbal, Rafała Zawieruchę, Magdalenę Koleśnik i Tomasza Oświecińskiego. Kinowa premiera filmu odbyła się 7 października 2022 r.
  • „Nie cudzołóż i nie kradnij” – Patryk (Mateusz Banasiuk) i Renata (Aleksandra Popławska) tworzą z pozoru zgodne małżeństwo, jednak gdy żona wyjeżdża na kilka dni, Patryk dość szybko miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry (Julia Wieniawa). Przy okazji los niefortunnie łączy go z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), tajemniczą przesyłką i parą niezdarnych gangsterów (Sebastian Stankiewicz i Bartek Firlet), którzy są na jej tropie. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy  na ratunek Patrykowi ruszy jego brat, ksiądz Mariusz (Mariusz Drężek). Reżyserem i scenarzystą formatu jest Mariusz Kuczewski. W produkcji wystąpili m.in.: Mateusz Banasiuk, Mariusz Drężek, Cezary Pazura, Julia Wieniawa, Sebastian Stankiewicz, Aleksandra Popławska czy Michał Żurawski. Film kinową premierę miał 18 listopada 2022 r.

Co oglądać w Polsat Box Go?

Polsat Box Go zapewnia dostęp do seriali i filmów z całego świata, w tym 60 oscarowych przebojów, seriali premium (m.in. całych sezonów najnowszych polskich seriali: „Rodziny na Maxa”, „Wotum nieufności”, „Lulu”, „Matki”) i kinowych hity, 130 kanałów TV – także w jakości 4K, wybranych produkcji Telewizji Polsat i TV4 przed emisją w TV, informacji, programów rozrywkowych, bajek i najlepszego sportu.

Wszystkie produkcje w Polsat Box Go można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.


Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 13.02.2023