KSW 41, Gran Derbi i nowości filmowe, czyli święta z IPLĄ

Data: 
21 gru 2017

Miłośnicy kina obejrzą w IPLI w świątecznym czasie nowe produkcje filmowe, m.in. dwa polskie tytuły – biografię „Maria Skłodowska-Curie” z Karoliną Gruszką oraz najnowszą komedię Juliusza Machulskiego „Volta”. Z propozycji kina światowego w IPLI można już zobaczyć najdroższy film w karierze Luca Bessona „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” oraz wzruszającą historię pewnej znajomości w obrazie „Zawsze jest czas na miłość”. Sport w grudniu to m.in. gala KSW 41, Puchar Świata w skokach narciarskich, rozgrywki PlusLigi i mecz Real Madryt vs FC Barcelona.

Mocne nowości filmowe

„Maria Skłodowska-Curie” to wierna faktom opowieść o niesamowitym życiu odkrywczyni dwóch pierwiastków – polonu i radu, ale także portret Skłodowskiej w jej życiu prywatnym, jako czułej matki, kochającej żony, kobiety charyzmatycznej, zdecydowanej, choć pełnej dylematów i sprzeczności. W roli tytułowej wystąpiła Karolina Gruszka, a partnerują jej m.in. Iza Kuna w roli Bronisławy Skłodowskiej – siostry noblistki, Piotr Głowacki jako Albert Einstein, Jan Frycz jako Ernest Solvay – założyciel Międzynarodowego Instytutu Fizyki oraz Daniel Olbrychski jako Emile Amagat – zagorzały przeciwnik Marii. Druga z polskich nowości to „Volta” – film króla komedii, Juliusza Machulskiego. Bruno Volta (Andrzej Zieliński) to prawdziwy „kiler" w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości za sprawą dziewczyny o imieniu Wiki (Olga Bołądź), która w ścianie starej kamienicy znajduje niezwykle drogocenny przedmiot...

ipla_new.png

Z propozycji kina światowego warto wyróżnić „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” – najdroższy film w karierze Luca Bessona, zapierającą dech w piersiach ekranizację kultowej serii komiksowej i jedno z największych kinowych wydarzeń lata 2017. Valerian (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Choć podczas misji cechuje ich skuteczność i profesjonalizm, Valerian ani na chwilę nie ustaje w wysiłkach, by oczarować piękną partnerkę.

Kolejny tytuł na platformie to chwytająca za serce i podnosząca na duchu niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę – „Zawsze jest czas na miłość”. Idealny na świąteczny czas film o tym, że miłość potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie, niezależnie od wieku, pojemności portfela i tego, co ludzie powiedzą.

Święto sportu w IPLI

W ramówce IPLI w grudniu znalazło się wiele wydarzeń sportowych. Dzień przed wigilią Bożego Narodzenia w systemie PPV będzie dostępna świąteczna Gala KSW 41. Tego samego dnia użytkownicy pakietu IPLA ELEVEN SPORTS obejrzą wielkie wydarzenie dla fanów piłki nożnej, czyli mecz Real Madryt - FC Barcelona. Grudzień to również mecze PlusLigi, a także gratka dla miłośników skoków narciarskich, którzy czekają już na start Turnieju Czterech Skoczni.

Nowe kanały i „otwarte okna” na święta

Oprócz bogatej ramówki IPLA w grudniu przygotowała także zmiany w ofercie, poszerzając portfolio o nowe stacje: Comedy Central HD, Comedy Central Family, Epic Drama, Paramount Channel HD i CNN International. W pakietach IPLI pojawiły się w promocji „otwarte okno” także dodatkowe kanały oraz materiały VOD, które zazwyczaj nie są częścią danych pakietów – między innymi bardzo popularne bajki dla dzieci, np. „Psi Patrol” czy „Blaze i mega maszyny”, oraz seriale dokumentalne. Dodatkowe kanały i materiały będą dostępne w pakietach bez dodatkowych opłat aż do 7 stycznia 2018 r.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 21.12.2017