Komediowe przygody pechowych policjantów Premiera nowego serialu „Krejzi Patrol” tylko w Polsat Box Go

Data: 
05 lip 2023

Do serwisu Polsat Box Go trafi kolejna nowość „Krejzi Patrol” – pełen zabawnych i absurdalnych sytuacji serial o pracy duetu policjantów Mariusza i Dariusza z małego posterunku. Obserwowanie ich codzienności – niebezpiecznych interwencji, wspólnych patroli i niespodziewanych przygód na komisariacie – dostarczy widzom ogromnej porcji humoru i rozrywki.

Pierwsze dwa odcinki „Krejzi Patrolu”, który powstał na zlecenie kanału TV4, trafią do pakietu Polsat Box Go Premium w piątek, 7 lipca. Następne, także po dwa, będą publikowane w kolejne piątki.

„Krejzi Patrol” to zabawne sytuacje i przygody na służbie dwóch zaangażowanych policjantów, których można posądzić o zaniedbywanie swoich obowiązków, a nawet łamanie prawa. W rzeczywistości dwaj stróże prawa Mariusz i Dariusz mocno angażują się w najważniejszą sprawę, jaką jest obrona cywilów przed przestępcami. Co więcej, naprawdę lubią swoją pracę.

krejzi_patrol.jpg

Narratorem jest Mariusz (w tej roli Piotr Bułka), bardziej elokwentny z tego duetu. Jego partnerem – roztargniony Dariusz (Alan Andersz), który do pracy w policji podchodzi raczej lekko. Poznajemy również pracującego w dyżurce komisariatu Grześka (Mateusz Michnikowski), który jest pierwszy dzień w pracy i od razu mierzy się z niespodziewaną sytuacją, gdy na komisariat dowożą jego dawnego kolegę z klasy.

 Za scenariusz nowego serialu odpowiadają Anna Czajkowska i Michał Bajonek, reżyseruje Siergiej Atroszenko. W rolach zabawnego duetu policjantów występują Alan Andersz („Wygrać marzenia”, „Pręgi”, „Obława”) i Piotr Bułka („Sztuka kochana”, „Papiery na szczęście”, „Gwiazdy”). Odtwórcami pozostałych ról są m.in.: Jacek Lenartowicz, Mateusz Michnikowski, Daniel Roman, Małgorzata Kordecka, Rafał Dzierkacz, Teresa Dzielska i Dominik Misztua. Serial powstał na zlecenie kanału TV4, a jego producentem jest Polot Media. Serial liczy 60 odcinków.

„Krejzi Patrol” – kolejna nowa produkcja komediowa w Polsat Box Go

Polsat Box Go to serwis z bogatą biblioteką treści rozrywkowych, a „Krejzi Patrol” to kolejna nowa produkcja komediowa, która gwarantuje widzom mnóstwo humoru i dobrej zabawy. W ostatnim czasie do pakietu Polsat Box Go Premium trafiły także m.in.: „Teściowie”, serial z Julią Wieniawą, Jolantą Fraszyńską i Cezarym Pazurą, pokazujący relacje rodzinne w krzywym zwierciadle, „Lulu” – opowieść o nowym rozdziale w życiu dojrzałej kobiety z Anną Dereszowską w roli głównej, przygody wnuczki i jej dziadków w produkcji „Swaci”, perypetie małżeństwa w serialu „Domek na szczęście”, oparta na ukraińskim pierwowzorze historia nauczyciela, który został prezydentem – „Sługa Narodu” i barwna, łamiąca tabu opowieść o romansie dojrzałej kobiety z młodszym mężczyzną –„Rodzina na Maxa”.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 05.07.2023