Kanał TV Puls dostępny w Polsat Box Go

Data: 
08 maj 2024

Od 8 maja kanał TV Puls można oglądać w serwisie streamingowym Polsat Box Go obok innych ponad 130 stacji.

– Współpraca z Cyfrowym Polsatem i włączenie TV Puls do oferty Polsat Box Go to kolejny ważny krok w poszerzaniu dystrybucji i zasięgów naszego kanału. Cieszymy się, że nasi Widzowie znajdą swoje ulubione programy, jak „Lombard. Życie pod zastaw” czy znakomite filmy fabularne, również w tym serwisie – powiedział Mariusz Kołodziejski, Dyrektor ds. Technicznych w Telewizji Puls.

 – Kanały linearne budzą duże zainteresowanie wśród naszych użytkowników, dlatego cieszymy się, że TV Puls wzbogaciła ofertę ponad 130 stacji dostępnych w Polsat Box Go. Dzięki nim zapewniamy komplementarną propozycję zarówno dla osób szukających tradycyjnej telewizji przez internet, jak również tych zainteresowanych najlepszym sportem na żywo, informacjami, polskimi i światowymi nowościami serialowymi, kinowymi hitami i najpopularniejszą rozrywką – powiedziała Joanna Popowska-Zaborowska, Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Usług Online, Polsat Box Go.

Kanał TV Puls jest w dostępny dla wszystkich użytkowników Polsat Box Go w Polsce, w pakietach: Start, Premium, Sport, Ukraina i Plus.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2 z wielogodzinnym pasmem Puls Kids dla dzieci i ich rodziców. W zasięgu TV Puls znajduje się 34 mln widzów, a PULS 2 – 33,5 mln widzów (kwiecień 2024; All 4+).

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 10.05.2024