Kanał FightKlub na żywo dla użytkowników IPLA

Data: 
29 sie 2013

teaser_12.jpg

Pakiety IPLA SPORT i IPLA MIX na platformie IPLA zostały wzbogacone o nowy kanał sportów walki FightKlub, który od sierpnia znajduje się także w ofercie Cyfrowego Polsatu. Pojawienie się nowej stacji dostępnej na żywo nie powoduje zmian w cenach pakietów.

IPLA SPORT to obecnie najbogatsza oferta kanałów sportowych dostępna w Internecie, a FightKlub jest jej kolejnym rozszerzeniem. Oferta kanału poświęconego w całości sportom walki, to przede wszystkim polski i światowy boks: premierowe gale, najważniejsze turnieje i unikatowe walki, w znacznej części pokazywane na żywo. Wydarzenia emitowane na kanale komentują polscy mistrzowie, m.in.: Paweł Nastula i Albert Sosnowski. W tym tygodniu na żywo oglądać można między innymi finałowe walki Mistrzostw Świata w judo 2013, odbywające się w Rio de Janeiro.Już dziś o godzinie 21.00 walka najlepszej w polskiej ekipie, typowanej do medalu Halimy Mohamed-Seghir, w sobotę – Macieja Sarnackiego.

Pakiet IPLA SPORT umożliwia oglądanie bez ograniczeń i także w jakości HD relacji z wielkich wydarzeń sportowych, dzięki kanałom: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Eurosport, Eurosport 2, FightBox (wersja angielska) i Fightklub, dostępnym na żywo za pośrednictwem Internetu.

Użytkownicy pakietu mają dostęp do meczów reprezentacji Polski w eliminacjach do MŚ w piłce nożnej, T-Mobile Ekstraklasy, PlusLigi, Formuły 1, MotoGP, piłki ręcznej, żużla, tenisa. Cena pakietu IPLA SPORT na 30 dni to 19,90 zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 14,90 zł, na 90 dni – 39,90zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 29,90 zł. Dostęp do pojedynczych wydarzeń można wykupić w cenie 4,90 zł.

FightKlub i inne stacje sportowe można znaleźć także w pakiecie IPLA MIX (którego częścią są również kanały sportowe wchodzące w skład pakietu IPLA SPORT).

Wydarzenia live dostępne w FightKlub, w tym walki Mistrzostw Świata w judo, można oglądać na www.ipla.tv, a także za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na: komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, telewizory Smart TV (wybrane modele LG, Samsung, Panasonic) i Netia Player.

Pakiety IPLA SPORT i IPLA MIX są dostępne dla użytkowników tylko na terytorium Polski.

prstats.po?p=252136

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014