Już od 5 kwietnia w Polsat Box Go nowy sezon serialu „Krew”

Data: 
02 kwi 2024

5 kwietnia w serwisie Polsat Box Go premiera 2. sezonu thrillera psychologicznego „Krew”. To kontynuacja docenionej przez widzów i recenzentów kryminalnej historii o rodzinie, którą mroczne sekrety wiodą ku kolejnym tragediom. Serial jest rodzimą adaptacją irlandzkiego pierwowzoru – „Blood”, który przez „The Guardian” został okrzyknięty jednym z najmocniejszych dramatów ostatnich lat. W nowym sezonie główne role grają: Katarzyna Z. Michalska, Ireneusz Czop i Kamil Kula. Do obsady dołączyli także m.in. Maciej Musiałowski, Olaf Lubaszenko i Monika Krzywkowska.

Premierowy odcinek drugiego sezonu „Krwi” trafi 5 kwietnia do pakietu Polsat Box Go Premium. Kolejne – co piątek. W pakiecie można również oglądać cały pierwszy sezon produkcji.

 ZDJĘCIA

 OFICJALNY ZWIASTUN NOWEGO SEZONU


krew-plakat.jpg


Kryminalna „Krew” w nowej odsłonie

Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), po wyjściu z więzienia na wolność, próbuje poukładać swoje życie na nowo. Niestety czas spokoju nie trwa długo. Tym razem poważne kłopoty zawisną nad głową starszej córki, Alicji (Katarzyna Z. Michalska), która z pozoru jest wzorem idealnej żony i matki. 

„Krew” to serial pełen skomplikowanych relacji i spraw, o których się nie rozmawia. Oprócz głównego wątku kryminalnego, serial odsłania wiele problemów psychologicznych rodziny: trójka rodzeństwa, które rywalizuje o względy ojca, romans, kłamstwa i kłopoty małżeńskie. A wszystko to w małym, dusznym miasteczku, gdzie trudne sprawy zwykło się ukrywać.

Reżyserem „Krwi” jest Marcin Ziębiński, znany m.in. z takich produkcji jak: „Znaki”, „Dublerzy”, „Komisarz Mama”, „Banksterzy”. W obsadzie 2. sezonu: Katarzyna Z. Michalska, Ireneusz Czop, Kamil Kula, Maciej Musiałowski, Olaf Lubaszenko, Monika Krzywkowska, Piotr Trojan, Piotr Głowacki, Janusz Chabior, Vanessa Alexander i Małgorzata Foremniak.

 Serial na zlecenie Telewizji Polsat wyprodukował Polot Media.

„Krew” – co się działo w pierwszym sezonie

Klimatyczny pierwszy sezon „Krwi” toczy się wokół pełnej tajemnic śmierci matki (Małgorzata Foremniak). Na własną rękę śledztwo w tej sprawie prowadzi Laura Gajewska (Vanessa Aleksander), która wraca do rodzinnego domu na wieść o tragedii. Recenzenci docenili wciągającą fabułę „Krwi”, minimalistyczny, skandynawski klimat serialu, wątki psychologiczne oraz doskonałą grę aktorską Vanessy Aleksander, Ireneusza Czopa i Małgorzaty Foremniak.

„Krew” – RECENZJE PIERWSZEGO SEZONU SERIALU

„Krew” w pakiecie Polsat Box Go Premium

Pierwszy odcinek nowej serii od 5 kwietnia, a cały pierwszy sezon „Krwi” już teraz można oglądać w pakiecie Polsat Box Go Premium. Pakiet jest dostępny w promocyjnej cenie 30 zł za 30 dni – subskrypcja odnawia się co miesiąc. Fani polskich seriali kryminalnych w pakiecie znajdą także m.in. „Grzechy sąsiadów” z Michałem Żurawskim, Marianną Zydek, Martą Żmudą Trzebiatowską i Sebastianem Fabijańskim, „Sortownia” z Andrzejem Chyrą, „Matka” z Olgą Bołądź i Łukaszem Simlatem czy „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza z Katarzyną Dąbrowską, Leszkiem Lichotą i Antonim Pawlickim.Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 02.04.2024