Już 15 lutego TYLKO w Polsat Box Go premiera online koncertu "Doda. Dream Show - Aquaria Tour”

Data: 
29 sty 2024

Podczas sobotniego koncertu w Gdańsku królowa scenicznego show Doda zapowiedziała niespodziankę dla swoich fanów! Już 15. lutego, w dniu jej 40-tych urodzin, tylko w Polsat Box Go premiera koncertu „Doda. Dream Show - Aquaria Tour”. Przygotowania artystki do serii koncertów trwały 8 tygodni, a widzowie mogli je obserwować w programie „Doda. Dream Show”.

Wszystkie odcinki „Doda. Dream Show” dostępne są w Polsat Box Go.

„Aquaria Tour” to półtorej godziny muzycznej uczty na światowym poziomie. Widowisko dopięte na ostatni guzik. Tancerze, wizualizacje, efekty specjalne, scenografia, stroje. Wyjątkowi goście, hitowe duety, w tym ten ze Smolastym - w piosence „Nim zajdzie słońce”. A w centrum wydarzeń niebanalna, wyrazista i szalenie utalentowana artystka. Doda nie pozostawia złudzeń, kto króluje na rodzimej scenie.

Polsat Box Go, jako jedyny w świecie streamingu, już 15. lutego udostępni to piękne widowisko.

Koncert stanowi przegląd ostatnich hitów artystki. Uskrzydlona Doda w anielskiej kreacji zaśpiewała „Pewnie już wiesz”, a fani oszaleli, słysząc pierwsze takty piosenki „Melodia ta”. Królowa zatańczyła z aniołami i zaprezentowała „Fake Love”. Jak zwykle przykuwała uwagę odważnymi kreacjami podkreślającymi zgrabną figurę, odważnie prezentowała także wdzięki w rytm „Drinking”.

premiera_aquaria_tour_tylko_w_polsat_box_go_-_grafika.jpg

Podczas show nie zabrakło elementów prowokacji. Kontrowersja? Niby jaka? W byciu sobą? W byciu szczerym? W mówieniu tego, co się myśli? Jestem rekinem showbiznesu, bo nie chciałam być płotką artystyczny manifest Dody przeplata kolejne odsłony koncertu.

W czasie ostatniego koncertu trasy wokalistka zrobiła fanom niespodziankę – zapowiedziała na scenie premierę show w Polsat Box Go! Wielokrotnie mówiła też o odwadze bycia sobą, a w piosence „Dziękuję” wyraziła wdzięczność wszystkim, którzy pomagali jej przejść przez trudne momenty w życiu. Akustyczna wersja ujęła publiczność, która śpiewała razem z artystką.

Za reżyserię przedsięwzięcia odpowiada Doda i Michał Pańszczyk. Choreografię przygotowała Magda Brdey.

Koncert będzie dostępny w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go.


doda_aquaria_tour3.jpg

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 29.01.2024