Jesienne premiery Telewizji Polsat i nowości filmowe w IPLI

Data: 
02 wrz 2016

Użytkownicy IPLI mogą już oglądać nowe odcinki swoich ulubionych seriali oraz programów rozrywkowych. W jesiennej ramówce znajdą się nowe propozycje Telewizji Polsat: „Na ratunek 112” i „Gliniarze” oraz cieszące się popularnością widzów: „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość”, „Zdrady”, „Trudne sprawy”, „Pielęgniarki”, „Dlaczego ja” i „Ewa gotuje”. Nie zabraknie również programów rozrywkowych: „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni”, nowych sezonów „Rinke za kratami” i „Nasz nowy dom” oraz ekskluzywnych materiałów, które pozwolą zajrzeć za kulisy programów. Całość dopełnią wrześniowe filmowe nowości oraz ekscytujące wydarzenia sportowe!

Popularne seriale i ekscytujące programy rozrywkowe Telewizji Polsat

Użytkownicy IPLI mogą oglądać nowe odcinki swoich ulubionych seriali za darmo oraz wcześniej niż w TV. Oprócz tytułów, które już zdobyły szerokie grono fanów - „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość”, „Zdrady”, „Trudne sprawy”, „Pielęgniarki”, „Dlaczego ja” i „Ewa gotuje” - znalazły się dwie nowe propozycje: prezentujący kulisy dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej serial z gatunku docu-soap - „Na ratunek 112” oraz kipiący intrygującymi, trzymającymi w napięciu sprawami kryminalnymi i dynamicznymi akcjami policyjnymi serial z gatunku docu-crime, pt. „Gliniarze”.

W przypadku seriali emitowanych co tydzień, kolejny odcinek będzie dostępny w IPLI aż 7 dni przed premierą w telewizji! Seriale emitowane na antenie Telewizji Polsat codzienne będzie można oglądać online w IPLI za darmo dzień przed emisją telewizyjną.ipla_472x350pxsierpien_wrzesien.jpg

Równolegle z premierą telewizyjną oraz bez dodatkowych opłat udostępniane będą w IPLI nowe odcinki programów rozrywkowych. W jesiennej ramówce Telewizji Polsat znajdą się „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni”, nowe sezony „Rinke za kratami” i „Nasz nowy dom”, a także nowa propozycja stacji – „Kabaret na żywo”, czyli dwugodzinny minikabareton na żywo z udziałem wszystkich najlepszych kabaretów w Polsce i wielkich gwiazd kabaretowej sceny.

Zajrzyj z IPLĄ za kulisy – produkcje własne serwisu

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowała także własne produkcje – ekskluzywne materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z popularnymi aktorami. Dla spragnionych kulinarnych emocji dodatkowo zaplanowano cykle „TOP CHEF na deser”„Kuchenni grzesznicy", a dla fanów „Twoja twarz brzmi znajomo” szczegóły powstawania programu w cyklu – „Druga twarz”. Widzowie będą mogli również zajrzeć za kulisy programów „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz „Kabaret na żywo” i zobaczyć wywiady z uczestnikami tuż po zakończeniu danego odcinka.

Filmowe nowości w IPLI

Oprócz jesiennej ramówki Telewizji Polsat widzowie znajdą w IPLI najnowsze propozycje filmowe. Zdobywca 2 nagród przyznawanych podczas Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Netia OFF CAMERA – Konkurs Polskich Filmów Fabularnych – polski thriller Wojciecha Kasperskiego pt. „Na granicy” to historia ukazująca prawdziwe oblicze człowieka w sytuacji zagrożenia. Piękna, a zarazem posępna i groźna sceneria polskich gór oraz doskonała obsada – Marcin Dorociński, Andrzej Chyra, Andrzej Grabowski – sprawią, że film na długo pozostanie w pamięci widzów.

Dramat „Modelka” ukaże, do czego zdolna jest kobieta, która marzy i pragnie. Kiedy niewinna Emma wkracza w ekskluzywny świat mody przekonuje się, że ma on swoją cenę. Aby utrzymać się w branży, musi zapomnieć o dawnym życiu i być gotowa na wszystko. W dramacie Madsa Matthiesena wystąpili: Maria Palm, Ed Skrein, Charlotte Tomaszewska oraz Marco Ilsø.

„Królowa pustyni” z laureatką Oscara Nicole Kidman w roli głównej to historia o kobiecie, która zmieniła bieg wydarzeń i ukształtowała politykę Imperium Brytyjskiego na Bliskim Wschodzie. Biograficzny dramat historyczny o Gertrude Bell – pisarce, podróżniczce, archeolog oraz agentce brytyjskiego wywiadu – przeniesie widzów w egzotyczne zakamarki Marrakeszu, Maroko i Jordanii.

Pod koniec września w filmowej ofercie pojawi się kryminalny film akcji „Joker” w reżyserii Simona Westa. Nick Wild jest uzależnionym od hazardu ochroniarzem w Las Vegas, który, pragnąc pomścić honor pobitej przez bandytów koleżanki, staje do zabójczej walki z mafią. W główną rolę wcielił się niezrównany mistrz filmów akcji Jason Statham

Wrzesień pełen sportowych atrakcji!

We wrześniu, za sprawą startu eliminacji do mistrzostw świata 2018, niezapomniane emocje czekają na kibiców piłki nożnej. Biało-Czerwoni rozegrają pierwszy mecz już w niedzielę, 4 września, spotykając się z reprezentacją Kazachstanu. Fani będą mogli obejrzeć w IPLI także wszystkie inne mecze eliminacji na żywo, nawet te, których nie pokaże telewizja. Klienci Cyfrowego Polsatu i Plusa obejrzą wszystkie spotkania za darmo.

Jak co miesiąc nie zabraknie także spotkań w piłkarskiej Ekstraklasie i Bundeslidze oraz wyścigów Formuły 1: 2.09. rozpoczną się treningi do GP Włoch, 16.09. do GP Singapuru, a 30.09. do GP Malezji. Szykuje się zawrotna prędkość i niezapomniane emocje!

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 02.09.2016