IPLA laureatem IV edycji projektu Znak Jakości KidZone

Data: 
14 mar 2016

12 marca br. największa telewizja internetowa IPLA została nagrodzona Znakiem Jakości KidZone. Certyfikat ten jest wyrazem uznania za posiadanie szerokiej oferty rodzinnej, wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów jakości, a także za stosowanie nowoczesnych rozwiązań prodziecięcych i dbałość o bezpieczeństwo użytkowników w sieci.

Celem projektu Znak Jakości KidZone jest promowanie zasady najwyższej jakości produktów i usług skierowanych do segmentu rodzinnego, w szczególności do dzieci. Wartością kluczową IPLI jest propagowanie wartości familijnych, co przekłada się na bogatą ofertę programową zarówno dla starszych widzów, jak i tych najmłodszych, prezentowaną w przyjaznej i bezpiecznej platformie technologicznej.

Pakiet specjalnie dla dzieci!

IPLA DZIECI to jeden z pakietów dostępnych w portfolio największej telewizji internetowej IPLA. W przygotowanej z myślą o najmłodszym gronie odbiorców ofercie znajduje się bogaty katalog bajek oraz posegregowane według grup wiekowych treści od najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych dostawców, m.in.: dla najmłodszych – „Dora poznaje świat” i „Klinika pluszaków”, dla starszaków – „Ale robale” i „Chuck i przyjaciele”, a dla nastolatków – „Nawiedzeni” oraz „iCarly”. Pakiet IPLA DZIECI zapewnia także dostęp do 5 kanałów telewizyjnych: Da Vinci Learning – edukacyjnej stacji prezentującej magazyny naukowe, filmy dokumentalne oraz seriale popularnonaukowe, skierowanego do dzieci w wieku od 6 do 36 miesiąca życia Duck TV, dedykowanych widzom w wieku 4-15 lat – Nickelodeon i Nickelodeon HD oraz Nick Jr. dla odbiorców w wieku od 2 do 6 lat.

Ponadto specjalnie organizowane przez IPLĘ akcje, jak np. „Bajki na wakacje”, „Bajkowa majówka”, Bajkowy pakiet wielkanocny” czy „Zimowe ferie z IPLĄ”, pozwalają na oglądanie wybranych materiałów bez dodatkowych opłat.

Dostęp do IPLI, dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom, mają użytkownicy komputerów z systemami Windows i Windows 8, smartfonów (iOS, Android, Windows Phone), tabletów (iOS, Android, Windows 8), telewizorów Smart TV (Samsung, LG, Sony, Panasonic, Philips, Sharp, Toshiba, Thomson, TCL, IKEA – TV UPPLEVA), dekoderów operatorów płatnej telewizji (Cyfrowy Polsat, TV kablowa TOYA, Netia), konsol (PlayStation 3) oraz wybranych odtwarzaczy Blu-ray.

zn.png

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 31.03.2016