Humor z rodziną w tle i gwiazdorska obsada Premiera serialu „Teściowie” 12 maja tylko w Polsat Box Go

Data: 
12 maj 2023

Spotkanie dwóch rodzin przed ślubem młodej pary to zderzenie różnych światów i początek lawiny zabawnych zdarzeń – do serwisu Polsat Box Go trafia nowy serial komediowy „Teściowie”, wyprodukowany na zlecenie Telewizji Polsat. To pełna humoru historia ze świetną obsadą, pokazująca w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje, relacje rodzinne, konflikty wartości i stare jak świat różnice pokoleniowe.

W rolach tytułowych teściów znani i lubiani przez polskich widzów: Joanna Kurowska („Dzień Świra”, “Świat według Kiepskich”), Cezary Pazura („Chłopaki nie płaczą”, „Nic śmiesznego”) – jako rodzice panny młodej oraz Jolanta Fraszyńska („Skazany na bluesa”, „Ławeczka”) i Cezary Kosiński („Pianista”, „Bogowie”) – jako rodzice pana młodego. Przedstawicieli młodego pokolenia zagrali Julia Wieniawa („Jak poślubić milionera”, „Zawsze warto”) i Ignacy Liss („Zadra”, „Przepustka”). Gościem specjalnym serialu jest piosenkarka Ramona Rey.

Kolejne odcinki „Teściów” – w piątki, w pakiecie Polsat Box Go Premium, w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go. Cały sezon serialu to 20 odcinków.

tesciowie_polsat_box_go_1200x1000_.jpg

Spot zapowiadający „Teściów” TU

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości do pobrania TU

Akcja serialu zbudowana jest wokół związku dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Ona – fanka social mediów marząca o oszałamiającej karierze w telewizji, on – pasjonat średniowiecza, w trakcie doktoratu z historii. Gdy uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, postanawiają udawać, że dziewczyna jest w ciąży, więc przyszli teściowie szybko powinni  kupić im mieszkanie.

Pierwsze spotkanie Ledwoniów i Nagórskich to zderzenie różnych światów, które uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń. Rodzice Andżeliki, posiadacze dojrzewalni bananów oraz hurtowni warzyw i owoców to dorobkiewicze, których przeciwieństwem są skromnie żyjący Ledwonie. Niespodziewanie okazuje się też, że ojcowie rodzin: Zenon Nagórski (Cezary Pazura) i Roman Ledwoń (Cezary Kosiński) znają się jeszcze z czasów szkolnych i żywią do siebie ogromną niechęć. 

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat przy współpracy wykonawczej firmy TFP. Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński i Grzegorz Kuczeriszka, scenariusz: Krzysztof Jaroszyński, Mariusz Cieślik, zdjęcia: Grzegorz Kuczeriszka.

Komediowe produkcje w Polsat Box Go

Polsat Box Go to serwis z bogatą biblioteką treści rozrywkowych, a „Teściowie” to kolejna nowa produkcja komediowa, która gwarantuje widzom mnóstwo humoru, relaksu i dobrej zabawy. W ostatnim czasie do pakietu Polsat Box Go Premium trafiły także m.in.: „Lulu” – opowieść o nowym rozdziale w życiu dojrzałej kobiety z Anną Dereszowską w roli głównej, przygody wnuczki i jej dziadków w produkcji „Swaci”, perypetie małżeństwa w serialu „Domek na szczęście”, oparta na ukraińskim pierwowzorze historia nauczyciela, który został prezydentem – „Sługa Narodu” i barwna, łamiąca tabu opowieść o romansie dojrzałej kobiety z młodszym mężczyzną – „Rodzina na Maxa”.

Jak obejrzeć „Teściów” w Polsat Box Go?

 Serial „Teściowie” można oglądać w pakiecie Polsat Box Go Premium bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

 To jednak nie koniec nowości, już w czerwcu w Polsat Box Go pojawi się kolejna nowość serialowa – trzymający w napięciu thriller medyczny „Sortownia” z Andrzejem Chyrą w roli głównej.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 12.05.2023