Hity filmowe marca w Polsat Box Go

Data: 
18 mar 2022

W serwisie Polsat Box Go pojawią się w marcu kolejne długo oczekiwane premiery filmowe, a wśród nich m.in. uhonorowany Złotymi Lwami w pięciu kategoriach polski dramat „Wszystkie nasze strachy” z Dawidem Ogrodnikiem, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami dramat wojenny „Poufne lekcje perskiego” oraz fantastyczny, przygodowy film animowany, przywracający wiarę w siłę marzeń – „W 80 dni dookoła świata”.

Wszystkie produkcje będzie można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na wielu urządzeniach.

hity_filmowe_marca.jpg

Kinowe hity

W marcu w Polsat Box Go znajdą się nowe emocjonujące produkcje prosto z kina. Są to polskie i zagraniczne tytuły dla dorosłych oraz dla dzieci:

  • „Wszystkie nasze strachy” – Daniel (Dawid Ogrodnik) jest artystą, głęboko wierzącym katolikiem i aktywistą jednocześnie. Żyje i tworzy w małej miejscowości, gdzie nikt nie może się wyróżniać. Gdy w wyniku dramatycznych wydarzeń decyduje się wziąć udział w walce w obronie swoich idei i rozprawić się z homofobią mieszkańców, spokój wszystkich zostanie zakłócony. Film zdobył nagrodę Złote Lwy w kategoriach: Najlepszy film i Najlepsze zdjęcia (Łukasz Gutt) oraz trzy nagrody specjalne podczas ubiegłorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Premiera w Polsat Box Go 25 marca.
  • „Poufne lekcje perskiego” – historia młodego belgijskiego Żyda, który, aby przeżyć w obozie koncentracyjnym, podaje się za Persa. Poznaje tam niemieckiego oficera Klausa Kocha (Lars Eidinger), marzącego o nauce języka perskiego. Gilles (Nahuel Pérez Biscayart) zaczyna udzielać Niemcowi lekcji, wymyślając na bieżąco nowe słowa. Film jest już dostępny w Polsat Box Go.
  • „W 80 dni dookoła świata" – zabawna, animowana adaptacja powieści Juliusza Verne’a "W osiemdziesiąt dni dookoła świata" o wielkich przygodach i dalekich podróżach. Razem z sympatycznym, młodym małpiszonem widzowie wyruszą na spotkanie z dzikimi plemionami, niezwykłymi zwierzętami, cudami natury oraz mnóstwem zabawnych sytuacji. Film jest już dostępny w Polsat Box Go.

Premiery 2022

Polsat Box Go oferuje dostęp do bogatej biblioteki najnowszych produkcji filmowych w dowolnym miejscu i czasie. W wiosennej ofercie serwisu pojawią się także kolejne gorące premiery 2022 roku. W najbliższych dniach będzie można oglądać m.in: amerykański thriller „Rekin” o romantycznym wyjeździe, który zmienił się w walkę o przetrwanie (już dostępny), „W sidłach pożądania” opowiadający o namiętności, zdradzie i sieci kłamstw (już dostępny) oraz dobre kino akcji w filmie „355” z nagrodzonymi Oskarami Penelope Cruz i Lupitą Nyong’o, a także Jessicą Chastain i Diane Kruger (od 31 marca).

Polsat Box Go – najlepsze kino na wyciągnięcie ręki

Wszystkie produkcje można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon FireTV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Polsat Box Go – co oglądać?

W serwisie na widzów czekają nie tylko ciekawe premiery filmowe, ale również najnowsze polskie seriale premium, m.in.: „Mental”, który bez cenzury mówi o zdrowiu psychicznym młodych osób, nieszablonowy format komediowy „Backdoor. Wyjście awaryjne” oraz dostępne w całości „Układ”, „Osaczony”, „Cień” i „Mecenas Porada”. Użytkownicy serwisu znajdą tu również tysiące filmów i programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity, np. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Wesele”, „Lassie, wróć!” (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Paddington2”, „Ślicznotki”), wydarzenia specjalne, najlepsze polskie i zagraniczne seriale, ponad 120 kanałów TV, bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a także transmisje sportowe z 20 kanałów takich jak: rodzina Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3 i 4 czy Eurosport 1 i 2.

Polsat Box Go zapewnia także dostęp do przedpremierowych odcinków wybranych produkcji Telewizji Polsat – na siedem lub jeden dzień przed emisją w telewizji. Użytkownicy serwisu jako pierwsi mogą zobaczyć nowe odcinki m.in. „Przyjaciółek”, „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Komisarz Mama”, „Pierwsza miłość”, „Gliniarze”, „Na ratunek 112” czy programu „Nasz nowy dom”.

Załączone pliki: 
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 05.04.2022