HBO GO z Internetem LTE Cyfrowego Polsatu

Data: 
17 gru 2015

Od 17 grudnia br. Cyfrowy Polsat umożliwia swoim klientom zakup oferującego telewizyjne treści premium serwisu HBO GO wraz z Internetem LTE. Od teraz HBO GO jest dostępne bez umowy na telewizję – już od 20 zł miesięcznie!

Z myślą o klientach zainteresowanych Internetem LTE oraz dostępem do filmowych hitów i kultowych seriali Cyfrowy Polsat przygotował wyjątkową ofertę:

  • Internet LTE z HBO GO już od 45 zł/mies. – z rabatem w programie smartDOM przy zawieraniu nowej umowy,472x350_hbogo_data.jpg
  • na start HBO GO nawet przez 3 miesiące w prezencie,
  • swoboda korzystania z HBO GO – teraz bez konieczności posiadania umowy na telewizję,
  • superszybki Internet LTE, w sieci o największy zasięgu tej technologii w Polsce, zapewni komfort oglądania filmów i seriali HBO.

Serwis HBO GO jest dostępny zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Internetu LTE Cyfrowego Polsatu.

Filmowe hity i kultowe seriale

HBO GO to internetowy serwis, który za pomocą komputera, smartfona, tabletu lub telewizora z aplikacją HBO GO umożliwi nieograniczony dostęp do produkcji HBO, filmowych hitów, kultowych seriali, programów dokumentalnych, komediowych i innych. HBO GO to tytuły takie jak: „Hobbit: Bitwa Pięciu armii”, „Zjawa”, „Robocop”, „Imigrantka”, „Sin City 2 – Damulka warta grzechu”, „Gra o tron”, ”Pakt”, „Wataha” czy „Bez tajemnic”.

HBO GO to ponad 2000 godzin najlepszej rozrywki dostępnej, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Po założeniu konta w serwisie HBO GO klienci uzyskają dostęp nie tylko do pełnej biblioteki filmów i seriali, ale także do kanału HBO HD (online).

Internet LTE od Cyfrowego Polsatu i Plusa to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje ponad 92% mieszkańców Polski.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 17.12.2015