Gala PRIME SHOW MMA 4: KRÓLESTWO w Polsat Box i Polsat Box Go. W walce wieczoru Don Kasjo zmierzy się z Królem Albanii – Popkiem

Data: 
23 lis 2022

Już w sobotę, 26 listopada w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się czwarta edycja PRIME SHOW MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek w formule bokserskiej pomiędzy włodarzem PRIME i gwiazdą freak fightów Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim i czołowym polskim raperem Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem.

Transmisja wydarzenia w PPV rozpocznie się w sobotę, 26 listopada o godz. 19.00.

Dostęp do wydarzenia w ramach usługi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

prime_mma_4_small.jpg

Podczas czwartej edycji gali PRIME SHOW MMA dojedzie do 10 emocjonujących freak fightowych pojedynków. W walce wieczoru do klatki powróci Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z  popularnym polskim raperem – Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. W drugim najważniejszym starciu gali rękawice skrzyżują jedna z największych polski influencerek Kamila „Zusje” Smogulecka i kontrowersyjna celebrytka Monika „Esmeralda” Godlewska. Podczas wydarzenia ulubieniec publiczności Michał „Bagietka” Gorzelańczyk podejmie Łukasza „Kamerzystę” Wawrzyniaka. W Szczecinie widzowie zobaczą także zaległe starcie Adama Soroko z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Ponadto na karcie walk zaplanowano debiut w MMA mistrzyni świata w boksie Ewy Piątkowskiej. Na gali swoje umiejętności pokażą również m.in.: Anna Andrzejewska, Skolim, Olejnik, Robalini czy Adam Okniński.

Gala PRIME 4: KRÓLESTWO dla abonentów Polsat Box

W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala PRIME 4: KRÓLESTWO online w Polsat Box Go

Galę PRIME SHOW MMA 4: KRÓLESTWO internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk

-       Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Paweł „Popek” Mikołajuw

-       Kamila „Zusje” Smogulecka vs Monika „Esmeralda” Godlewska

-       Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – boks w małych rękawicach

-       Adam Okniński vs. Norman Parke. Aktualizacja z 25.11.br. : Podczas gali Normana Parka zastąpi Artur Sowiński. 

-       Damian „Stifler” Zduńczyk vs. Adam Soroko

-       Anna „IFBB” Andrzejewska vs Ewa Piątkowska

-       Patryk „Robalini” Śliwa vs. Tomasz Olejnik

-       Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs. Adrian Cios

-       Konrad „Skolim” Skolimowski vs. Emil „Księciunio” Bayer

-       Rafał „Sportowy Świr” Gawron vs. Piotr „Ochroniarz” Kałuski

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.11.2022