Gala KSW 32: Road To Wembley w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Data: 
16 paź 2015

W Cyfrowym Polsacie oraz w największej telewizji internetowej IPLA można już zamawiać dostęp do gali KSW 32: Road To Wembley, która odbędzie się 31 października br. w Londynie. Gala dostępna będzie w systemie „pay-per-view” (PPV) dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz użytkowników IPLI w cenie 40 zł. W walce wieczoru wystąpi najsilniejszy zawodnik MMA na świecie – Mariusz Pudzianowski, swoje umiejętności pokażą również: Borys Mańkowski, Marcin Różalski, Mateusz Gamrot i Rafał Moks.

Zbliżająca się gala KSW 32: Road To Wembley po raz pierwszy odbędzie się poza granicami Polski. 31 października br. wraz z największymi fighterami przeniesiemy się do hali SSE Arena, Wembley w Londynie. Gala zapowiada się wyjątkowo, bowiem po raz pierwszy w historii zasady walki Federacji KSW pozwolą zawodnikom na uderzenia łokciami, zarówno w stójce, jak i w parterze. W walce wieczoru wystąpi Mariusz „Pudzian” Pudzianowski (9-3, 3 KO), który mierząc się z Australijczykiem Peterem Grahamem (11-9, 10 KO), będzie próbował przedłużyć swoją passę zwycięstw. Najmłodszy mistrz KSW Borys „Diabeł Tasmański” Mańkowski (17-5-1, 3 KO) po raz drugi stanie do obrony mistrzowskiego pasa w wadze półśredniej – jego rywalem będzie Amerykanin Jesse „JT Money” Taylor (29-12, 5 KO). Do walki w klatce powróci Marcin „Różal” Różalski, który skrzyżuje rękawice z londyńczykiem Jamesem McSweeneyem (MMA 14-12, 9 KO), a niepokonany Mateusz „Gamer” Gamrot (9-0, 3 KO) zmierzy się z Marifem Piraevem (13-0-1, 3 KO). W Londynie do walki staną również: Goran Reljic (15-4, 5 KO) vs Tomasz Narkun (10-2), Rafał „Kulturysta” Moks (10-7) vs Jim „Judo” Wallhead (27-9, 10 KO), Oli „The Spartan” Thompson (14-8, 6 KO) vs Michał Włodarek (7-0, 3 KO), Brett Cooper (20-11, 13 KO) vs Maiquel Falcao (34-7, 23 KO) oraz Andre Winner (20-9-2, 4 KO) vs Leszek Krakowski (9-0, 5 KO).

Bezpośrednio przed galą, o godz.18.30 dla widzów Cyfrowego Polsatu i użytkowników IPLI rozpocznie się studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport. O godz. 19.00 rozpoczną się pierwsze walki.

Road to Wembley w Cyfrowym Polsacie                                               

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Walki będzie można obejrzeć w dwóch formatach – w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji 222 oraz na kanale 223.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,472x350_komunikat_prasowy_ksw32.jpg
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 17.30 w dniu gali, czyli 31 października br.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

KSW 32 na różnych urządzeniach w IPLI

KSW 32: Road To Wembley w PPV na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (Samsung, LG, Panasonic), urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w IPLI będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, zarówno w jakości SD, jak i HD, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham

Borys Mańkowski vs Jesse Taylor

Marcin Różalski vs James McSweeney

Goran Reljic vs Tomasz Narkun

Mateusz Gamrot vs Marif Piraev

Rafał Moks vs Jim Wallhead

Oli Thompson vs Michał Włodarek

Brett Cooper vs Maiquel Falcao

Andre Winner vs Leszek Krakowski

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 19.10.2015